Apple on omandamas autonoomsetele autodele keskendunud idufirmat Drive.ai

Apple on omandamas autonoomsetele autodele keskendunud idufirmat Drive.ai

Lisades rohkem kĂĽtust Apple Car’i (tuntud kui “Project Titan”) väsimatutele kuulujutudele, Teave sel nädalal ilmunud on tõenäoline, et Apple ostab algus Drive.ai – Keskendu, vaata, edasi autonoomne auto.

Drive.ai loodi 2015. aastal Stanfordi ülikooli tehisintellektilaboris, mis oli bakalaureuse- ja doktorantide rühma töö, kes juba juhivad isejuhtivat sõidukiteenust Texases Arlingtonis.

SEE Teave ĂĽtles Drive.ai alustas veebruaris potentsiaalsete ostjate otsimist, kuid Apple’iga peetakse läbirääkimisi “Acqui laenutus” – see tähendab pigem inseneride massiline värbamine kui ettevõtte tegelikud ostud. Kaks aastat tagasi oli Drive.ai väärtuseks 200 miljonit dollarit.

Pöördunud Apple vastas vaid, et ei kommenteerinud kuulujutte ega spekulatsioone. Teisisõnu pole traditsioonilist väidet, kui see kinnitab ainult ettevõtte omandamist.

Mõni nädal tagasi ilmus teave, et Apple üritas 2013. aastal osta Teslat. Eelmise aasta veebruaris kinnitas seevastu ettevõte isejuhtiva autoprojekti jaoks 190 koondamist. Keegi ei tea täpselt, kus see asub.

AppleInsideri kaudu