Apple mĂĽĂĽb rohkem nutitelefone kui Samsung

Apple on suuruselt kolmas mobiiltelefonide tootja maailmas

Apple on suuruselt kolmas mobiiltelefonide tootja maailmas. Järeldused tehakse IDC poolt eile avaldatud viimaste andmete kohta mobiilseadmete maailmaturu kohta.

Konsultandi sõnul kasvas iPhone’i tootja mĂĽĂĽk 2011. aasta viimases kvartalis võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 128%, tuues iPhone 4Si turule toomise oktoobris peamise põhjusena, miks ettevõte ĂĽletab selliseid konkurente nagu LG või ZTE.

Apple mĂĽĂĽs eelmise aasta viimase kolme kuu jooksul 37 miljonit mobiiltelefoni, mis andis talle 8,7% -lise ĂĽlemaailmse turuosa, mis on enam kui kaks korda suurem kui 2010. aasta samal perioodil.

Kui vaadata IDC poolt aasta jooksul välja pakutud väärtusi, ulatus õunahiiglase mĂĽĂĽk 93 miljoni ĂĽhikuni, mis moodustas 6% turust – ja kasv 96% eelmise aastaga võrreldes.

Kuid turul domineerib jätkuvalt Nokia, kellele järgneb Samsung. Soome tootja müüs 2011. aasta viimases kvartalis 113 miljonit mobiiltelefoni, Samsung jõudis 97 miljoni ühikuni.

Sellegipoolest teevad võrdlusanalüüsis kõige paremini korealased, kuna Samsungi 2% -line turuosa peegeldab umbes 21% -list kasvu, samas kui Nokia näeb, et tema turuosa kahaneb 8,2%, 30,7% -ni.

Allikas: IDC

Selle aasta viimase kolme kuu jooksul müüdi kogu maailmas 427,4 miljonit mobiiltelefoni, 24,6 miljonit rohkem kui aasta varem, mis tähendab 6,1% kasvu, mis jõudis konsultantide prognoositud 4 parema hulka, 4%. Selle aasta konto kogu näitab 1,54 miljardi ühiku müüki, mis on 11,1% rohkem kui 2010. aastal.

Allikas: IDC

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes