IGRE

Apple on üks ettevõte, millega brasiillased soovivad koostööd teha

18 aastat tagasi grupp Cia de Talentos igal aastal uurida Unistuste karjäär, kes intervjueeris noori, kesk- ja kõrgema juhtkonna ametnikke Brasiilia et teada saada, millises ettevõttes nad kõige rohkem unistavad. SEE Apple, mis loendis juhuslikult esineb, on oma 2019. aasta väljaandes.

Need uuringud on jagatud kolme kategooriasse: noor, Keskastme juhtkond ja kõrge juhtkond. Apple ilmus alles viimasena, kuuendal kohal – nii noored kui ka keskastme juhid tõid Apple’i oma unistuste kĂĽmne ettevõtte hulka. Kolmes kategoorias Google saavutas vahepeal esikoha Pesitsemine olla asejuht.

2019. aasta Brasiilia unistuste ettevõtete edetabel

2019. aasta uuringuväljaandes kuulati 96 827 spetsialisti kolmest kategooriast Brasiilias ja see põhines kolmel sambal: tõde (kui läbipaistev on ettevõte töötajate suhtes), kuidas töötaja elustiili saab tööle lisada, lõpuks see tähendab eesmärgi poole liikumist.

Kõrgel tasemel juhtide seas, viidates Apple’ile, on selge, et unistuste ettevõtte otsimine on seotud peamiselt võime uuendada (29% vastustest viitas sellele aspektile), Organisatsioonikultuur (26%) ja ettevõtte mõju ĂĽhiskonnale (20%). Noori mainiti omakorda kui olulisemaid tegureid uuendusvõime (30%), organisatsioonikultuuri (22%), mõju ĂĽhiskonnale (17%) ja inspireeriva ametialase kohaloleku (17%) jaoks.

SEE Infomoney Ta juhtis tähelepanu sellele, et praegu on Apple Brasiilias kĂĽmme avaosa – seitse SĂŁo Paulos (SP), kaks Guarulhoses (SP) ja ĂĽks Recife’is (PE). Kui teil on töökoha nõue ja Apple on ĂĽks teie unistuste tööandjatest, pakkuge võimalust. ?

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH