Apple on veel ĂĽks iPadi tulekahju kohtuasi

Pole tavaline asi vidin (olenemata tootjast) plahvatas, vastupidi, see on midagi valesti – kuid see võib juhtuda. Kahjuks on Apple’il selliste juhtumite ajalugu ja 2017. aasta sĂĽndmus tõi Apple’i negatiivselt tähelepanu keskpunkti (ja kohtusse).

Nagu me eelmise aasta veebruaris teatasime, esitas lesk Julia Ireland Meo Apple’i vastu hagi, milles väitis, et kahjustatud iPad põhjustab tema New Jersey (Ameerika Ăśhendriigid) korteris tulekahju, mis põhjustab tema abikaasa surma. Bradley Iirimaa.

NĂĽĂĽd on kindlustusseltsil ja selle hoone administratsioonil, kus õnnetus juhtus, aeg Cupertino hiiglane kohtusse kaevata, nagu teatas Registreerimine. Hagejad väitsid, et Iirimaalt pärit iPad oli “disaini või töötlusvigade tõttu oma eesmärgil liiga ohtlik ja ohtlik”.

Nad pakkusid, et Apple vastutab kahju eest, sest väidetavalt teadsid nad või pidid teadma, et iPadi aku on „üliriskimehhanism, mis võib kahjustada ka aeg-ajalt kasutatuna“.

Liidu juhtkond ja tema lepinguline kindlustusselts Greater New York Mutual Insurance Company esitasid 20. veebruaril New Jersey ringkonnakohtusse hagi.

Hagejad esitasid žürii kohtuprotsessi ja hüvitasid kõik summad, mille New Mutual Insurance New York maksis Union Managementile, sealhulgas kindlustuse omavastutused, advokaaditasud ja nendega seotud intressid.

Laseme järgneda.

AppleInsideri kaudu