Apple osaleb haridusalgatuses, et õpetada AR kaudu USA kodanikuõiguste ajalugu

Apple osaleb haridusalgatuses, et õpetada AR kaudu USA kodanikuõiguste ajalugu

Nagu eile rääkisime, on Tim Cook koduriigis Alabama, kus ta on juba andnud intervjuusid kohalikele ajakirjanikele, kes on rääkinud koronaviirusest. Kuid reisi peamine põhjus oli teine: Apple’i tegevjuht asus laval ettevõtte põhiesitlusele. Ed Farm, uus haridusalgatus avalike (avalike ja erasektori) koolivõrkude jaoks.

Ed Farm (lĂĽhike lĂĽhend Haridusaed) loetleb Apple’i peamise partnerina ning selle eesmärk on pakkuda Alabama ĂĽmbruse koolidele ja kogukondadele tööriistu ja strateegiaid, tõhustades hariduse õppekavasid ja võimaldades õpilastel õppida intuitiivsemalt ja kaasaegsemalt.

Apple’il on selles suur vastutus: nagu Cook ettekandes teatas, loob Apple programmi põhjal liitreaalsus (liitreaalsusvõi AR) ajaloo õpetamiseks kodanikuõigused Ameerika Ăśhendriikides õpilastele. See, mida tasub meeles pidada, on eriti oluline sellises osariigis nagu Alabama – orjanduse õudused on kõige rohkem mõjutatud ja elanikkonnas on palju musti.

Lisaks teeb Apple õppekava rakendamiseks koostööd Ed Farmiga Kõigil on kood ja Kõik saavad luua, mille eesmärk on tutvustada programmeerimiskeelte – eriti Apple’i enda Swifti – õpetamist ja ergutada õpilastes loovat mõtlemist. Lisaks koostööle programmi loomisel ja rakendamisel annetab Cupertino hiiglane ka seadmeid, raha ja toetust õpetajakoolituseks.

Programmeerimise õppimine võimaldab igas vanuses õpilastel sĂĽstida elu uutesse ideedesse, lahendada probleeme ja valmistuda tulevaseks tööks. Mul on suur au, et Ed Farm – uue maja avamisel – ĂĽhinesid Birminghamis õpilased, õpetajad ja visionäärid Keskus haridus, kus õpilased saavad ĂĽhendada, õppida ja luua!

Ed Farmi töö viljad hakkavad ilmnema järgmisel Alabama kooliaastal, mis algab septembrist. Kas pole tore?

Cult of Maci kaudu