Apple ostab liikumisvõtteettevõtte iKinema

Veel ĂĽks nädal, teine ​​omandamine: vastavalt MacRumors, Tõmbas Apple seekord rahakoti visuaalsete efektide ja liikumisvõtete jaoks – see on britt iKinema.

Ettevõte loob filmide ja mängude jaoks tarkvara, mis on võimeline jäädvustama kogu keha liikumisi ja rakendama neid animeeritud tegelastele. Viimased lavastused meeldivad “Thor: Ragnarok” ja “Blade Runner 2049” kasutada iKinema teenust oma visuaalide loomiseks; partnerettevõtted, sealhulgas Microsoft, A Intel, A NVIDIA, A Ubisoft ja Square Enix.

Apple’i jaoks on selge, et a tead kuidas see võib olla nii: ettevõte kasutab iKinema personali ja intellektuaalset omandit kindlasti oma osaluse tugevdamiseks maailmas liitreaalsus, võib-olla laiendada ARKiti kasutamist kogu maailmale mäng (või isegi teie algse Apple TV + tootmise jaoks). Teine Cupertino hiiglase toode, näiteks Animoji See on Memoji, saab ka parandada.

IKinema veebisait on praegu peaaegu täielikult suletud, kinnitades, et selle iseseisev tegevus on lõppenud. Apple kinnitas omandamist hiljemalt Rahaline aeg, annab välja standardiseeritud avalduse, et “nad ostavad aeg-ajalt väiksematesse ettevõtetesse ja ĂĽldiselt ei aruta nende eesmärke ega plaane”.

Ilmselgelt ei avaldatud ka omandamise väärtust.

9to5Mac kaudu