Apple ostab startup Vrvana ja siseneb virtuaalse reaalsuse turule

Sisse selle aasta keskpaigast, on Cupertino ettevõte näidanud liitreaalsuse universumi esimesi samme uue ARKiti esitlusega, mis võimaldab mõõta reaalse maailma objekte ja joonistada õhku, mida iganes soovite.

Nüüd näib Apple olevat astunud sammu edasi virtuaalse reaalsuse maailmas koos Techcrunch väidab, et Tim Cooki ettevõte lõpetas 30 miljoni dollari suuruse Vrvana omandamise.

Kanadas Montrealis asuv idufirma lõi liitreaalsusega peakomplekti Totem, mis on alles väljatöötamisel ja mida ei avalikustata kunagi.

Oculus Riftiga sarnase disainiga seadme idee on minna sammu edasi, rakendades liitreaalsust ja võimaldades kasutajatel mõlemat tehnoloogiat üheaegselt kasutada.

Veel suurema täpsuse tagamiseks pildistatakse ja saadetakse seejärel kahele 1440p eraldusvõimega OLED-ekraanile.

Prillid sisaldavad ka muid tehnoloogiaid, näiteks infrapunaandureid, et tuvastada kasutaja käte ja keha liikumisi.

tek peakomplekt „data-title =” tehnilised peakomplektid – Apple ostab käivitusprogrammi Vrvana ja siseneb virtuaalse reaalsuse turule – SAPO Tech ”> peakomplekti tehnoloogia

Kuigi Apple ega Vrvana seda omandamist ei kommenteerinud, kinnitavad allikad seda Business Insider et umbes tosin Vrvana töötajat, sealhulgas tegevjuht Bertrand Nepveu, on mitu nädalat Apple’i liitreaalsuse osakonnas töötanud.

Mitmed tehnoloogiaettevõtted on investeerinud virtuaalse reaalsuse turule, näiteks Samsung, Microsoft, Google ja LG.