Apple ostis ilmarakenduse Black Sky; Androidi rakendus lõpetatakse

Siin, kell MacMagazine, me ei rääkinud kunagi ilmarakendustest palju Pimedas taevas ilm sel lihtsal põhjusel, et see polnud kunagi Brasiilia App Store’is saadaval; põhjapoolkeral on see oma segmendi ĂĽks terviklikumaid ja populaarseimaid rakendusi. NĂĽĂĽd, ĂĽllatus: rakenduste arendustiim teatas omandamisest aastaks Apple.

Dark Sky ajaveebi postituses teatas meeskond, et tal “on uus kodu”, kuid ilma tehinguväärtust või midagi sellist jagamata. Omandamist – vähemalt tekstina – näib siiski tähistatud olevat:

Meie eesmärk on alati olnud pakkuda maailmale parimat ilmastikuteavet, aidata inimestel kuivana ja turvaliselt püsida ning seda teha nii, et see austab nende privaatsust. Selle eesmärgi saavutamiseks pole paremat kohta kui Apple. Meile meeldib võimalus jõuda rohkemate kasutajateni, millel on palju suurem mõju, kui meil üksi oleks võinud olla.

Selle omandamise korral kogevad Dark Sky tootekataloog drastilisi muutusi. Taotlus millegi jaoks Android ja Kasutage operatsioonisüsteemi eemaldatakse peagi Google Playst ning jätkab teenuste ja värskenduste saamist kuni 1. juulini; sel kuupäeval ühendatakse need täielikult ja kasutajad, kellel on aktiivsed tellimused, tagastatakse.

Dark Sky API, mida mõned kolmandate osapoolte veebisaidid kasutavad ilma- ja ilmateabe sisestamiseks, suletakse lõpuks ka 2021. aasta lõpus; Tänasest ei ole enam võimalik teenusega liituda. 1. juulil lõpeb ka Dark Sky veebisaidil kättesaadav ilmateave.

IOS-i rakenduse osas ei muutu vähemalt lĂĽhiajaliselt midagi: gringo App Store’is on see endiselt saadaval 4 USA dollari eest (USA-s). Kuid see on muutumas: Apple’il peaks olema suurem teenindusplaan ja see integreerib suure tõenäosusega oma funktsioonid rakendusse endasse. Aeg iOS.

Kas see tähendab pimedate taevade lõppu, nagu me seda täna teame, pole veel võimalik öelda – kuid see on väga tõenäoline.


Rakenduse Dark Sky Weather ikoon

Pimedas taevas ilm

aastal Apple

Versioon: millal 6.8.4 (43,3 MB) Nõuab iOS 11.0 või kõrgem ?? Pole saadaval Brasiilia App Store’is!

MacRumorsi kaudu