Apple ostis NextVR-i, mis on spetsialiseerunud otseĂĽlekannete edastamisele virtuaalses reaalsuses [atualizado]

Apple’i katse maailmale lähemale jõuda Virtuaalne reaalsus tegi just märkimisväärse hĂĽppe. Nagu teatas Bloomberg, Kinnitas Apple täna ostu JärgmineVR, a algus California ettevõte, mis on spetsialiseerunud otseĂĽlekannete, näiteks spordi ja saadete edastamisele VR-seadmetesse.

Kuulujutud omandamise kohta on olnud mitu nädalat: aprilli alguses, 9 kuni 5 Mac teatab, et NextVR-i on Apple ostnud hinnangutega 100 miljonit dollarit. Sel ajal ei olnud aga ei Apple ega algus kinnitas teavet – midagi, mis juhtus alles täna, Cupertino standardse avaldusega: “Apple ostab aeg-ajalt väiksemaid tehnoloogiaettevõtteid ega aruta oma eesmärke ega plaane.”

NextVR on a algus üsna aktiivne ja tarnib oma tehnoloogiat ettevõttele, milleks ta asutati Microsoft, HTC, Sony ja Oculus (Facebookist). Teie veebisait on asendatud sõnumiga, mis näitab, et ettevõte on omandatud:

NextVR liigub uues suunas.

Täname kõiki meie partnereid ja fänne kogu maailmas teie rolli eest selle uskumatu platvormi loomisel virtuaalse reaalsuse spordi-, muusika- ja meelelahutuskogemuse loomiseks.

Muidugi pole konkreetset teavet selle kohta, mida Apple omandamisega soovib; Kõik tõendid viitavad aga ettevõtte liitreaalsuse / virtuaalreaalsuse prillidele. Kui Apple’il õnnestub tulevikus oma seadmetesse lahedaid live-sĂĽndmuste kogemusi tuua, on Apple potentsiaalsete tarbijate jaoks kindlasti käepärast tapja.

Terviseks, eks?

MacRumorsi kaudu

Värskenda, jaoks Eduardo Marques 15. mai 2020, kell 11:39

See on kiire, rakendus NextVR on Google Playst eemaldatud.

Pärast omandamise kinnitamist eemaldati Androidile mõeldud NextVR rakendus kiiresti Google Playst, nagu teatas Mark Gurman (alates Bloomberg).