contadores estadisticas Saltar al contenido

Apple ostis NextVR startupi, mis on spetsialiseerunud virtuaalse reaalsuse sündmuste – äri – hostimisele

Apple kinnitas ettevõtte NextVR omandamise, mis on spetsialiseerunud füüsiliste sündmuste muutmisele autentseteks virtuaalseteks kogemusteks. Esmalt teatati tehingust aprillis, kuid nüüd on see vähemalt ametlikult vähemalt ametlik.

Kogusummat kumbki osapool ei märkinud, kuid portaali 9to5Mac sõnul oli ostuhind USA hiiglas umbes 100 miljonit dollarit – arvestage, et summa nõuab ametlikku kinnitust.

Bloomberg kirjutab, et NextVR suletakse, seega peab Apple selle täielikult absorbeerima ja hakkama oma nimega tegutsema. Uudisteagentuurile saadetud avalduses ütles Cupertino ettevõte, et ei kavatse omandamise eesmärke arutada, ja rõhutas, et tal on kombeks osta väiksemaid tehnoloogiaettevõtteid.

Crunchbase'i andmetel on NextVR viimase kümne aasta jooksul kogunud rohkem kui 115 miljonit dollarit investeeringuid. Ettevõte asutati 2009. aastal ja selle asemel, et keskenduda riistvara arendusele, investeeritakse tehnoloogiasse piltide jäädvustamise, tihendamise ja arenduskogemuse tehnoloogiasse virtuaalses reaalsuses. Nagu mainitud, pole Apple veel jõudnud oma plaanideni ettevõtte osas, kuid juba pikka aega on kuulujutud, et hiiglane Cupertino lõi suurendatud ja / või virtuaalse peakomplekti, nii et äri saaks ühtlustada. ettevõtte strateegiaga selle osakonna jaoks.

Kogu oma 11 eluaasta jooksul on NextVR teinud virtuaalse reaalsuse saadete edastamiseks koostööd selliste ettevõtetega nagu CNN, NBA ja NASCAR.