Apple ostis tehisintellektile ja privaatsusele keskendunud idufirma Silk Labs

Apple jätkab väikeettevõtete omandamist ja lisamist oma seeliku alla. Seekord laulis Teave olla informeeritud muudest ettevõttest tehtud ostudest: algus masinõpe Siidilabor, mis kasutab tehisintellekti üha enam ühendatud toodete väljatöötamiseks, eriti kodude jaoks.

Nagu enamiku Apple’i omandamiste puhul, ei ole selle lepingu ĂĽksikasjad veel avaldatud; Kuid ostuvõimalus tekkis selle aasta alguses. Väärtuse mõttes võib tehing olla Apple’i jaoks suhteliselt väike, kuna Silk Labs töötab ainult 12 töötajat ja on kogunud umbes 4 miljonit dollarit rahastamist.

Samuti pole võimalik teada, kuidas Apple võtab kasutusele Silk Labsi välja töötatud tehnoloogia algus need on suunatud elamute turvalisusele, jaemüügi analüüsile, juurdepääsu kontrollile, parkimise jälgimisele ja hoonete jälgimisele, sealhulgas sellised funktsioonid nagu inimeste tuvastamine ja näotuvastus.

Kolm aastat tagasi tõi ettevõte turule toote Kickstarter Tunneta, jaotur (varustatud kaameraga), mis on mõeldud “digitaalseks ajuks” vidin nutikas majapidamine. Selle ĂĽlesanne on suhelda kõigi ĂĽhendatud seadmetega, et parandada koostalitlusvõimet ja aeg-ajalt õppida kasutajate vajadusi.

Sense, autor Silk Labs

Nii Apple kui ka Silk Labs on näidanud üles huvi kasutada tehisintellekti kasutajate privaatsuse kaitsmiseks. Näiteks Sense abil algus teostab kogu arvutis töötlemise ise seadmes, salvestab andmeid ja pilte kohapeal, mitte võrguteenuseid, et tagada kasutaja privaatsus.

Silk Labsi asutasid 2015. aastal kolm inseneri: Andreas Gal, Chris Jones ja Michael Vines. Enne meeskonnaga liitumist algus, Gal ja Jones on vastavalt Mozilla CTO-d ja insenerid, Vines on Qualcommi innovatsioonikeskuse vanem tehnoloogiadirektor.

Nagu me ĂĽtlesime, pole see Apple’i esimene rĂĽnnak tehisintellekti vastu; eelmisel aastal ostis Apple 200 miljoni dollari eest Data Lattice’i (keskendunud masinõppe ja tehisintellekti kasutamisele). Sel aastal palkasid Cupertino hiiglased esimeseGoogler John Giannandrea, kes võttis Apple’ilt ĂĽle masinõppe ja tehisintellekti strateegia juhi.

MacRumorsi kaudu