Apple pakub Hiinas iPhone’idele allahindlusi; Foxconn koges tulude vähenemist

See on para olukord iPhone see ei lähe hästi, kõik juba teavad. Viimased uudised nutitelefonide kohta võtavad arvesse asjaolu, et Apple vähendab seadmete tootmist umbes 10%. Nüüd, aruanded kasutajalt National Business Daily toob veel ühe uudsuse, mis näitab, kuidas Apple hoolib seadme jõudlusest.

Aruande kohaselt lubab Apple Hiina jaemĂĽĂĽjatel pakkuda tarbijate ligimeelitamiseks allahindlusi uusimate iPhone’i hindadele. Kõige drastilisem lõikamine, mida Apple on lubanud, on iPhone XR, allahindlusega CN-450 jeeni (või umbes 250 R $); muud seadmed, näiteks XS See on XS Max, on ka lõik umbes CN CN 400 (umbes 200 R $).

Tuleb märkida, et vähendamist tuleks siiski käsitleda kuulujutuna, kuna vaid mõned Apple’i edasimĂĽĂĽjad on seda kĂĽsimust kommenteerinud ja Apple ei ole veel selles kĂĽsimuses ametlikku avaldust avaldanud. Hiina mĂĽĂĽri osas on lihtsat teavet raske kinnitada, kuid selle kohta on peaaegu kindlasti uudiseid.

Foxconn

Tundub, et endiselt Aasia piirkonnas on ĂĽks Apple’i peamisi partnereid tundnud iPhone’i heli – mis näitab, et Apple’i nutitelefoni kukkumise tagajärjed on kaugel, kaugel Cupertinost.

Foxconn

Nagu teatas Reuters, A Foxconn aruanne a 8% -line tulude vähenemine Eelmise aasta detsembris. See on ettevõtte tulude esimene langus kĂĽmne kuu jooksul ning Apple ja iPhone on peamised, kuid mitte ainsad – nõudlus elektroonikatööstuse poolt tervikuna aeglustub ning probleemidega on silmitsi ka teised Foxconni partnerid.

Nagu tarnija esindaja teatas:

Selle peamine põhjus [a redução nas receitas] on see, et eriti tugev on langus lõpptarbijate elektroonika kategoorias.

Kuid kõik need ei ole Foxconni jaoks täiesti negatiivsed: aastaperspektiivis kasvas ettevõtte mĂĽĂĽk 2018. aastal 12,5% võrreldes 2017. aastaga. Jääb ĂĽle vaadata, kuidas need välja näevad 2019. aastal …

AppleInsideri, MacRumorsi kaudu