Apple paneb andmete ülekandmise Maci vahel välja 100 dollarit

Ajal, mil pilves on palju andmeid ja Macid muutuvad vähem haritud kasutajatele sõbralikumaks, tunduvad kolmandate osapoolte failide migreerimisteenused üha vähem olulised. Kuid Apple hoiab seda tugivarianti oma kauplustes: kui ostate uue Maci või asetate selle remonti, mis hõlmab teie andmete kaotamist, pakub ettevõte teie praegusele masinale valikulist failide migreerimisteenust.

Praeguseks on Ameerika Ühendriikides selle teenuse maksumus: 100 dollarit. Nüüd, nagu TidBITS: Tasuta kõigile, kes ostavad uue Maci või parandavad seda ise. Muudatust märgati pärast seda, kui saidilugeja üritas uue iMaci ostmisel teenust rentida.

“Alates 2. aprillist ei tule uue Maci ostmisel andmete migreerimisel ega remondiga andmete edastamisel kulusid,” ĂĽtles Apple’i jaemĂĽĂĽgispetsialist veebisaidil. Seega saavad kasutajad, kellel pole palju kogemusi, oma failide puutumatuks muutmiseks rohkem spetsialiseerunud abi, ilma et peaksid sellele sentigi kulutama.

Siin, kell Brasiilia, pole uudiseid, et kaks ametlikku Apple’i poodi on mingil hetkel sellise teenuse eest tasunud, nii et võib-olla midagi ei muutu – kuid loomulikult saate andmete genereerimise abistamiseks siiski aega Geeniuses ajastada. Mitte et see oleks hädavajalik: Apple ja meil endil on väga põhjalikud õpetused, kuidas oma andmeid ĂĽle kanda.

Tuleb märkida, et Apple’i pakutav teenusetĂĽĂĽp hõlmab lisaks andmete rännet vanalt Macilt uuele ka jõudluse ja varunduse taastamist näiteks vanalt iPhone’ilt uuele.

AppleInsideri kaudu