Apple tunnistas vea iOS 5-s ja valmistas ette värskenduse

Apple pani Siri keelt rääkima ja tõi võrkkesta ekraani Maci

Apple teatas täna oma MacBooki sĂĽlearvutite valiku värskendamisest Inteli uue põlvkonna Ivy Bridge’i protsessorite jaoks. Peamine uudsus on sĂĽlearvuti, mida ettevõte kirjeldab kui kõige õhemat ja kergemat MacBook Pro-d märkmik rohkem resolutsioone kogu turult. Uus MacBook Pro saab võrkkesta ekraani, sama tehnoloogia, mis täiendab iPhone’i ja iPadi ekraane.

1,8 cm paksuse, 2,02-kilose ekraani, 15,4-tollise ekraani ja suure eraldusvõimega piltidega integreerib see seade 220 pikslit tolli kohta, mille tulemuseks on eraldusvõime 2880 x 1800 pikslit.

See tagab seitse tundi autonoomiat, kuni 768 GB välkmälu, HD-kaamera ja Apple’i videokõneteenuse FaceTime. Protsessoriks on a neljatuumaline i7 kuni 2,7 GHz, kuni 16 GB RAM, hinnad algavad 2349 eurost (256 GB välkmälu ja 8 GB RAM-i eest). Integreerib USB-porte (3.0 ja 2.0), SD ja HDMI.

Pildi nimi

Tarkvara osas on seade varustatud uuendatud Lion OS X operatsioonisüsteemiga, nagu Safari, iMovie, iPhoto ja muud rakendused, et kasutada ära uue seadme võrkkesta kuva.

On ka partnereid, kes juba teevad sama, näiteks Autodesk, mis töötab võrkkesta ekraanile kohandatud Autocadi uue versiooni kallal.

MacBook Pro universumis on see midagi enamat täiendama 13 (alates 2,5 GHz kahetuumalistest) ja 15 tolliste (alates 2,3 GHz neljatuumalistest) mudelite jaoks, mis tutvustab ka Ivy Bridge’i. Ăśkski joon pole võrkkesta vaate osa. Hinnad algavad 1299 eurost.

Pildi nimi

Samuti on MacBook Air uuendatud Inteli uue põlvkonna protsessoriteks. Uuendatud liinidel on protsessorid topelttuum kuni 2 GHz, 8 GB mälu ja kuni 60% kiiremate piltidega (sama paranemist on oodata ka uue Pro puhul). Samuti on tagatud FaceTime HD ning USB 3.0 ja 2.0 pordid. Hinnad algavad 1099 eurost.

Uued mudelid tulevad müüki täna.

Tarkvara osas uuendas Apple kahte oma opsĂĽsteemi – Maci, mis sisenes Mountain Lioni põlvkonda ja iOS-i, mis jõudis versioonini 6. Mõlemad said oma vastavate värskendustega ĂĽle 200 uudise.

Maci universumis kasutas Apple juhust ja rõhutas, et operatsioonisüsteemi kasutajate arv on umbes viie aasta jooksul kolmekordistunud, 66 miljonini. Lion on esimene operatsioonisüsteemi versioon, mida müüakse ainult rakenduste poes ja mis on ka enimmüüdud (26 miljonit ühikut). 40% praeguse operatsioonisüsteemi kasutajatest on uusima põlvkonna toodetes. Mountain Lion on allalaadimiseks saadaval järgmisel kuul. Mängukeskus integreeritav värskendus, mis on siiani saadaval ainult iOS-is, maksab teile 19,99 dollarit.

IOS-is, mis varustab juba 365 miljonit seadet, on Apple’i versioonil 5 rohkem kui 80% abonentidest. See tagab, et uus on veelgi parem ja ĂĽks kõigi aegade tähelepanuväärsemaid.

Üks iOS6 huvitavaid uusi funktsioone on seadme navigeerimisabi Siri täiustamine. See on tõhusam ja on parandanud üldist kultuuri, ütleb Apple. Ta räägib juba muid keeli (kus portugali keel ei kuulu hulka), õpib näiteks sporti ja kino.

Mis puutub Sirisse, siis teatas Apple, et teeb seadmete integreerimiseks ajamisĂĽsteemi mitme tootjaga: BMW, Jaguar; Mercedes ja Honda lubavad selle integreerimise pakkuda 12 kuu jooksul. See integreerimine tähendab juhtimiskäskude pakkumist, mis võimaldavad Siril aktiveerida, ilma et te silmi ära võtaksite või oma iPhone’i puudutaks.

Kaardialal on oluline ka operatsioonisüsteemi uue versiooni uudsus. Kaardirakendus sisaldab 3D-piltide tuge, mis pakub realistlikuma ülevaate rakenduse pakutavast liiklussuunast, mis pole midagi muud kui navigatsioonisüsteem, mis pakub punkt-punkt koordinaate ja annab ka teavet, näiteks marsruudil takistuste olemasolu (näiteks õnnetused) ).

Teine uudsus iOS6-ga – mis jõuab tarbijateni järgmisel sĂĽgisel – on see, et see võimaldab Apple’i videokõnede rakendusel FaceTime töötada mobiilsidevõrkudest ja mitte ainult WiFi-võrkudest, nagu see oli ja on.

Integreerimine Facebookiga on veel ĂĽks panus tootjalt, kes teeb koostööd sotsiaalvõrgustikuga, et tagada mitu eristavat tegurit, kuidas ta seda suudab. Sirit kasutades on võimalik iPhone’is või iPadis Facebooki olekut värskendada.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira