contador gratis Skip to content

Apple Park on ettevõtte Mapsis õigesti registreeritud koos Flyoveri ja kõigega

Apple Park on ettevõtte Mapsis õigesti registreeritud koos Flyoveri ja kõigega

Cupertino, saabub aeg: järgmisel kuul on suurepärane uus Apple'i ülikoolilinnak, mille nimi oli hiljuti Õunaparkavades lõpuks ukse ettevõtte töötajatele muudatuste alustamiseks. Viimased videod saidilt droon näitab, et tööl, kuigi see on lõppjärgus, on siiski veel palju aspekte, mis tuleb täita, näiteks haljastus, mis paneb meid uskuma, et inimesed ja masinad jätkavad mõnda aega maapinnal töötamist ka pärast ruumi avamist.

Peagi avatava ülikoolilinnakuga värskendab Apple täna kaarti, sealhulgas väga üksikasjalikke märkmeid Apple Parki kohta. Kompleksist otsides on võimalik näha Vikipeedia lehtedelt võetud fotosid, fotosid ja aadresse koos võimalusega saada juhiseid sellesse kohta, ehkki olen püüdnud Salvadorist marsruuti tulutult kavandada. #must

Steve Jobs Theatre Apple Mapsis

Lahedam osa on aga kuni Lenda üle. Ma on kaasatud 3D-esinduskaarditeenusesse oma uuest ülikoolilinnakust ja sel viisil saame "reisida" läbi Faranicu loomingu erinevate ruumide, jälgides detaile nagu Steve Jobs Theatre kajastus, kus toimub enamik Apple'i üritusi. edasi või lihtsalt imetlege peahoone kaunist arhitektuuri, kuulsusrikka "kosmoselaeva".

Lähemal, ainult MM-turneel VI.

(AppleInsideri kaudu)