Apple Parki töötajad saavad laua, mida saab rohkem liikumiseks reguleerida

Eile kommenteerisime Tim Cooki intervjuud saatejuhi David Rubensteini saate jaoks, kus Apple'i tegevjuht rÀÀkis mitmesugustest asjadest.

Nende hulgas rÀÀkis Cook natuke Õunapark ja rÀÀkis ettevĂ”tte Cupertinos asuva uue peakorteri huvitavatest omadustest, mis muu hulgas olid suunatud ĂŒlikoolilinnas töötavate töötajate heaolule.

KÔik töötajad, kes töötavad Apple Pargis, vÔtavad omaks alaline kirjutuslaud, vÔi töölaua, mida saab 100% reguleerida.

Cooki sĂ”nul on pikka aega istumine vĂ”i seismine oht igaĂŒhe tervisele.

Pakume kÔigile töötajatele 100% kohandatavaid tabeleid.

Kui suudate mĂ”nda aega pĂŒsti seista, maha istuda ja nii edasi, on see teie elustiili jaoks palju parem.

@businessinsider Apple paljastab konfidentsiaalsed ĂŒksikasjad: Apple Parkil on spetsiaalne tabel, mida saab reguleerida, pilti pole nĂ€ha. @WIRED ja @dezeen: Pildistasime aasta tagasi sellest tabelist kahte varianti, sealhulgas lĂ€hivĂ”te paat nende kontrolli all. ""

Lauaga kaasas olev menĂŒĂŒ Inimesed ettevĂ”tluses teatas, et Apple valis Jony Ive enda valitud Vitra kaubamĂ€rgi koha, mis maksis igaĂŒks umbes 1200 dollarit.

Lisaks tĂ€idetakse avalikku ruumi ja kohvikut disainer Nauto Fukasawa kujundatud toolidega, millest igaĂŒks maksab 2500 dollarit.

Aastal 2015 oli tegevjuht seda kĂŒsimust konverentsi ajal antud intervjuus kommenteerinud.

Nagu selgitas EestkostjaCook ĂŒtles, et istus "uue vĂ€hina" ja Apple Watch aitas tal ja teistel töötajatel sellele probleemile rohkem tĂ€helepanu pöörata.

Kui istun pikka aega, tuletab Apple Watch meelde, et peaksin pisut ĂŒles tĂ”usma ja pisut liikuma, sest paljude arstide arvates istuvad nad uue vĂ€higa.

Meil on Apple'is Watch'i abil palju inimesi ja kĂŒmme minutit enne tundi ootamatult tĂ”usevad kĂ”ik pĂŒsti ja liiguvad.

See vÔtab natuke harjumist, kuid see on hea.

Lauad ja toolid on vaid mÔned paljudest eelistest, mida pakutakse Apple Parkis töötavatele töötajatele.

Cupertino hiiglaslikul uuel peakorteril on ka selle koha kaunist Ă”huvideost nĂ€ha suur puukaunistus, mille viljapuud on laiali levinud kogu ĂŒlikoolilinnakus.

vÔi mitte, unistuste töökeskkond?

lÀbi 9to5Mac