Apple Parki üle järelevalvet tegev asepresident läheb pensionile; ettevõttes töötab NBA ürituste direktor

Jälgisime Apple Parki ühest projektist, et saada Ma. Campus, mida hüütakse armastavaks "kosmoselaevaks", oli hiiglaslik looming ja vajas kindlasti algusest peale palju hoolt.

Projekti ühe olulise osa puhul kinnisvara- ja arendustegevuse asepresident Ja Whisenhunt, teatas eelmisel nädalal, et läheb varsti pensionile pärast kümme aastat samal ametikohal nagu San Francisco kroonika.

Ă•unapark

LinkedIni lehte Whisenhunt pole veel värskendatud, kuid selle asendamine jah: Kristina kraapima, kes oli varem kinnisvara ja arenduse vanemdirektor, on nüüd ka asepresident.

Lisaks Apple Parkile osales Whisenhunt Infinite Loopi ülikoolilinnaku lähedal asuva Alves Caff Macsi restorani arendamisel ning jutustas ka ühe erilise 2017. aasta video maapäeva jaoks pealkirjaga "Kas hoone hingab?"

Ja kuna me rääkisime tulekust ja minekust, samal ajal kui Whisenhunt ütles "hüvasti", liitus Ma meeskonnaga uus ürituste direktor.

Gail jahimees

Vastavalt Silicon Valley Business Journalkinnitas NBA korvpallimeeskond Golden State Warriors oma asepresidendi lahkumist avalike suhete ja ĂĽrituste jaoks, Gail jahimees, kes on nĂĽĂĽd Apple'i meeskonna osa ĂĽrituste direktorina.

Korvpallimeeskond ütles, et pärast põhimõtteliselt 13 aastat samal ametikohal töötamist lahkub Hunter meeskonnast sel reedel (3/16) ja liitub Apple'iga järgmisel esmaspäeval, 19. märtsil. Ehkki tema positsiooni Maas pole veel avaldatud, aitab Hunter tõenäoliselt järgmisel ülemaailmsel arendajate konverentsil (WWDC), mis toimub 4.-8. Juunil San Jose McEnery konverentsikeskuses.

Hunteri valiku tegi (või vähemalt toetas) Apple'i tarkvara ja Interneti-teenuste vanem asepresident Eddy Cue, kes on Warriorsi kaardiomanik.

läbi 9to5Mac, AppleInsider