RAÄŚUNALNIK

Apple Pay aktsepteeritakse nĂĽĂĽd Singapuri ĂĽhistranspordis; New York alustab peagi testimist

Enne Apple’i kaardi esitamist tähistas eelmisel nädalal peetud põhiettekandes Apple seda fakti Apple Pay maksesĂĽsteemi aktsepteeritud makseviiside vahel ĂĽhistransport ĂĽmber maailma. Hiljuti lisas teine ​​sait Apple’i platvormi tuge: Singapur.

Aasia linnriikides aktsepteeritakse Apple Payd kõigis ĂĽhistranspordiliikides, sealhulgas rongides ja bussides, mis aktsepteerivad makseviisina Mastercardit. Teisel poolaastal saavad terminalid, mis toetavad ainult Visa kaarte, samuti kohandusi Apple’i makseplatvormidega töötamiseks.

Uudised ei peatu sellega: kohe, ei midagi muud New York alustab Apple Pay testimist mitmel ĂĽhistranspordi liinil. Esialgu testitakse Apple’i teenuste tuge valitud metrooliinidel, mille pöörlevad väravad on juba varustatud NFC-lugemisterminalidega; aja jooksul oli idee lisada Apple Payle toetust kõigil linna metroo-, rongi-, bussi- ja paadiliinidel.

Oeh, oi: Apple Pay tuleb varsti metroosse. #NYC #mta #SubWayLive #ApplePay #Metro

Lõpuks on meil uudised Chicago ja Portland. Mõlemas linnas on juba ühistranspordisüsteemid, mis aktsepteerivad Apple Payd, kuid nende kodanikel on varsti veel üks võimalus: nende Ventra ja Hop kaarte, mida kasutatakse transpordiliigis maksmiseks, on võimalik lisada otse rakendusse iPhone Wallet, integreerides nutitelefonid makseteenustesse et valite.

Blogi järgi Ata kauguslinnade lisamine lisab kiirtransiidi tehnoloogia tuge, mis ei nõua kasutaja autentimist Face / Touch ID kaudu ega nõua inimestelt isegi nutitelefoni aktiveerimist – puudutage lihtsalt terminali isegi lukustatuna ja rakenduses Wallet aktiveeritakse kaart .

Kas näeme midagi sellist siia tulemas?

MacRumorsi kaudu


Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH