Apple Pay on “edukas”, ĂĽtles Tim Cook intervjuus

Tim Cook paljastas intervjuus ajalehele The Wall Street Journal, et esimese kolme päevaga kindlustas sĂĽsteem ĂĽhe miljoni aktiveerimise – arv, mis väidetavalt andis Apple’ile eelise.

“Oleme juba number ĂĽks. Me oleme rohkem kui teiste teenuste kasutajate koguarv, ”sõnas ametnik ja lisas, et Visa ja Mastercardi tagasiside näitas isegi, et teenust kasutatakse juba rohkem kui ĂĽhtegi muud kontaktivaba maksetehnoloogiat.

Sel nädalal oli Apple Pay juba uudistes mõne jaemüüja väidetava keeldumise kohta süsteemiga nõustumast. Sellesse vahemikku kuuluvad nimed nagu Walmart, Rite Aid või CVS, vastavalt mõnele allikale, kuna nad töötavad alternatiivsete süsteemide kallal. Tim Cook devalveerib seda teemat ja peab seda kõike tülli.

Samas intervjuus paljastas ametnik, et ka Apple’il on ambitsioonid tuua Apple Pay Hiinasse, mis võib juhtuda partnerluse kaudu Alibabaga. Läbirääkimised Jack Ma’ga on juba alanud.

Tim Cook tunnistas ka seda, et Apple usub, et iPhone on jätkuvalt enimmüüdud toode, kuid näitab häid lootusi ka teiste valdkondade osas, märkides, et Maci arvutimüük kasvab kiiremini kui ükski teine ​​tööstus.

Televisiooni ala on veel üks valdkond, kus Apple usub, et uuenduste jaoks on ruumi erinevalt, Tim Cook leiab, et viimase 30 aasta jooksul selles valdkonnas suuri tehnoloogilisi edusamme ei toimu ja seetõttu on palju teha.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi