contador gratis Saltar al contenido

Apple Pay saabus Taiwani seitsme panga toel

Apple Pay saabus Taiwani seitsme panga toel

Sel kolmapäeval (29/3) teatas Apple saabumisest Apple Pay Seda Taiwani.

Praeguseks on Ma makseteenuseid toetanud seitse panka: Taipei Fubon Commercial Bank, Cathay United Bank, E. Sun Commercial Bank, Taishin International Bank, CTBC Bank, Standard Chartered Bank ja Taiwan Bank. Nende kliendid saavad oma kaardid MasterCardi või Visaga linkida Apple Pay-ga.

Taiwanis saab seda teenust kasutada 46 kaupluses, sealhulgas Carrefour, Breeze, PXMart, Big City, A. Mart, Kaug-Ida kaubamaja ja paljudes teistes. Nimekirjas on ka teised suured nimed, näiteks Starbucksi kett.

Sellest, mida teatati Hiina väljaanded, piirab kaubamajade võrgustik Taishin International Bank kaartide kasutamist ja alles juunis alustab see CTBC Panga, Cathay United Panga ja E.SUN Panga kaartide toetamist.

Taiwan liitub veel 14 riigiga, mis on saanud Apple'i mobiilimakseteenuseid: Austraalia, Kanada, Hiina, Hispaania, Ameerika Ühendriigid, Prantsusmaa, Hongkong, Iirimaa, Jaapan, Uus-Meremaa, Suurbritannia, Venemaa, Singapur ja Šveits. Mõningate tõendite tõttu näitavad kõik, et järgmised riigid, kes teenuseid saavad, on Saksamaa ja Itaalia.

(AppleInsideri kaudu)