contador gratis Saltar al contenido

Apple Pay võib Brasiiliasse jõuda esialgu ainult Banco Itaú kaudu [atualizado]

Apple Pay võib Brasiiliasse jõuda esialgu ainult Banco Itaú kaudu [atualizado]

Ma ei taha rikkuda pidu teile kõigile, kes alles seedite ja tähistate saabumise uudiseid Apple Pay jaoks Brasiilia., mis juhtub "lähikuudel", kuid see ei tundu alguses nii laialt levinud olevat.

Vahetult pärast finantskonverentsi lõppu, kus Tim Cook teatas mobiilimakseteenuste laiendamisest meie riigile, on Apple üritanud oma lehed oma veebisaidile postitada:

Apple makse Brasiilias (Banco Ita)

Ja halvad uudised tulid. Keegi pole seda selgesõnaliselt lehel öelnud, kuid pilt ei jäta seda kahtlust Banco Ita omab ainuõigust Apple Pay käivitamisel Brasiilias.

Lisaks, kuigi leht kinnitab seda kaarti Viisa ja Master-kaart toetatakse, kõigil piltidel on näha kaardid ka neile, kellel on suured kulutused, näiteks Ita Platinum Personnalit, Ita Uniclass ja Mastercard Black.

Meie toetajad jäävad selliseks, et see on ainult reklaammaterjal ja kui see meie riigis tegelikult turule tuuakse, on see laiem. Või vähemalt, kui reaalsus on selline, nagu me ette kujutame, ei võta selle arendamine liiga kaua aega.

Sellega seotud märkuses pole ka Brasiilia lehel ühtegi viidet Apple Pay Cashile.

näpunäide alates Guilherme Rambo

Uuenda 2. mai 2018 kell 11:10

Head uudised

Ita veebisaidil asuv ajutine leht Apple Pay kohta näitab, et seda saavad kasutada kõik ja kõik pangakliendid:

Kes saavad Apple Pay-d kasutada?Kliendid, kellel on riiklikud või rahvusvahelised kuld-, plaatina-, must- või piiramatu krediitkaardiga Ita või Itaucard, ning ka iPhone, Apple Watch, iPad või Mac.

See on lehe PDF, kui seda on muudetud / kustutatud.