Apple Pay võib jõuda 16 uude riiki, sealhulgas Portugali

Apple Pay võib jõuda 16 uude riiki, sealhulgas Portugali

Laienemine Apple Pay lubadus. Praegu kohal 38 piirkonnas – Island oli viimane riik, kes tantsuga liitus – on lootus, et 16 (!) Muud riiki saavad lähikuudel Apple’i makseteenuseid.

Hiljuti kommenteerisime, et Austria, Eesti, Slovakkia, Sloveenia, Kreeka ja Kreeka Portugal antakse Apple Pay pärast a säutsuma digipank N26 (peakontor asub Saksamaal). Nüüd on Monese (teine ​​Euroopas tugevalt tegutsev digipank) teha sama:

Varsti toome #ApplePay – lihtsa, turvalise ja privaatse makseviisi – klientideni aadressil:

?? Bulgaaria ?? Horvaatia ?? Küpros ?? Eesti ?? Kreeka ?? Leedu ?? Liechtenstein ?? Läti ?? Malta ?? Portugal ?? Rumeenia ?? Slovakkia ?? Sloveenia

Teisisõnu on meil uues nimekirjas kaheksa riiki: Bulgaaria, Horvaatia, Küpros, Leedu, Liechtenstein, Läti, Malta ja Rumeenia.

Peale nende väidavad kõik, et Apple Pay jõuab peagi veel kolme riiki: Hollandisse, Ungarisse ja Luksemburgi. Kui teenust isegi hakataks kasutama kõigis nendes asukohtades, oleks Apple Payi toetatud piirkondade koguarv 54, ĂĽletades – väga lõdvalt – Tim Cooki lubaduse (tegevjuht lubas, et 2019. aasta lõpuks on teenus saadaval enam kui 40 piirkonnas).

Väärib märkimist, et Ladina-Ameerikas on Brasiilia endiselt ainus riik, kus Apple Pay on saadaval.

MacRumorsi kaudu