contador gratis Skip to content

Apple peab iPadOS-i multitegumtöötlust kiirendama … ja see mĂ”te jÀÀb kohe pĂ€he!

Apple peab iPadOS-i multitegumtöötlust kiirendama ... ja see mÔte jÀÀb kohe pÀhe!

SEE iPad on palju arenenud, seda ei saa eitada. Kuid mĂ”ned funktsioonid on hĂ€sti varjatud ja ekraanil kĂŒmnete ĆŸestide tegemiseks ning kogu selle pakutava potentsiaali saavutamiseks peate olema “teadlik Apple’i tahvelarvuti”.

SEE multitegumtöötlusnĂ€iteks suurepĂ€rane. HĂ€mmastav on kĂ€ivitada kaks rakendust ekraani poolitamiseks (ĂŒhe veel hĂ”ljuva aknaga), lasta enim kasutatavate rakendustega luua ruumi, jagada ekraan kahe sama rakenduse aknaga, et saaksite muu hulgas olla palju produktiivsem. Kuid ilma eelteadmisteta ei tea tavalised inimesed isegi, et need funktsioonid on olemas.

Seal see kontseptsioon ette kujutatakse Ryan Christoffelalates MacStoriesja disainerite poolt “paberile pandud” Silvia Gatta.

Mitme ĂŒlesande kontseptsioon iPadOS-ile

Minu ettepanek uue multitegumtöötlussĂŒsteemi jaoks kasutab kasutajaliidese mehaanikat, mis on juba iPhone’is ja iPadis. Kaotamata ĂŒhtegi praegust iPadOS 13 funktsiooni, viib iPad selle iPhone’i juurtele lĂ€hemale ja muudab multitegumtöötamise massidele kĂ€ttesaadavaks.

Parema multitegumtöötlussĂŒsteemi vĂ”ti on kontekstimenĂŒĂŒd.

Idee on vĂ€ga lihtne ja vĂ€ga toimiv. TĂ€na on mĂ”neks sekundiks ikooni vajutades meil (iOS-is / iPadOS 13) kontekstimenĂŒĂŒ, mis ilmselt muutub vastavalt rakenduse vĂ”imalikule interaktsioonile.

Midagi ei muutu, kuid peale selle on Christoffeli kontseptsioonis ka uued vÔimalused, mis on otseselt seotud multitegumtöötlusega, nÀiteks kÔigi akende avamine, rakenduse akende paigutamine vasakule / paremale vÔi avamine hÔljuvatesse akendesse. Ja see ilmub kÔikjal, kus rakenduse ikooni vajutate (dokis, avaekraanil vÔi otsingus).

Minu arvates on tĂ€iesti mĂ”istlik, et see on ĂŒks asi, mida me arvasime: “Miks Apple pole seda veel teinud?” On vaieldamatu, et selline valik on palju kĂ€ttesaadavam / didaktilisem kui rakenduse ikooni enda kĂ”rvale tĂ”mbamine, et see nĂ€iteks nurka asetada – ja mis veelgi hullem, kui seda saab teha ainult dokist.

Kuid selle kontseptsiooni jaoks on lahe asi see, et Apple ei pea multitegumtöötluse tekitamiseks isegi oma praegust kĂ€itumist muutma. Ta saab selle uue valiku kontekstimenĂŒĂŒsse lisada, hoides kĂ”ike, mis tĂ€na töötab, neile, kes on sellise kĂ€itumisega harjunud.

Apple, tee seda iPadOS 14-ga! ?


11

11 “ja 12,9 iP iPad Professional

aastal Apple

Sularaha hind: alates 6 119,10 R $Paigaldatud hind: kuni 12x R6 566,58 USDVĂ€rv: tĂŒhik hall vĂ”i hĂ”bedaneVĂ”ime: 64 GB, 256 GB, 512 GB vĂ”i 1 TBKĂ€ivitatud: Oktoober 2018

Nupp - osta kohe