Apple: peakomplekt integreerib virtuaalse ja liitreaalsuse kahe 8K ekraaniga

Näib, et Apple töötab lõpuks oma peakomplektiga alternatiivse reaalsuse nimel. Portaali CNET andmetel on seadmel ettevõtte ja projekti enda lähedastele allikatele viidates hübriidsüsteem, mis toetab nii virtuaalset kui ka alternatiivset reaalsust. Väljalaskekuupäevaks on seatud 2020. aasta.

Vaatamata edenevale teabele rõhutatakse veebisaidil ka seda, et teadaolevaid üksikasju on vähe. Teada on aga see, et peakomplekti kavandatakse esitleda selles segmendis olevate seadmete puudust.

CNET kirjutab, et vidinal on kaks 8K kuvarit (üks kummagi silma jaoks) ja komplekt väliseid kaameraid, mis tuvastavad ümbritseva keskkonna, kaardistades sisu vastavalt olemasolevale ruumile. Kvaliteetse kogemuse parandamiseks ühendatakse peakomplekt välise protsessoriga, kasutades kiiret traadita tehnoloogiat, nn 60GHz WiGigi portaali.

Veebisaidi viidatud allikad väidavad, et kasutatav protsessor ehitatakse 5 nanomeetrisele arhitektuurile. Pidage meeles, et viimane Cupertino hiiglase A11 Bionicu käivitatud mobiilikiip oli ehitatud 10 nanomeetrise struktuuriga.

Kui need kuulujutud leiavad kinnitust, lahendab Apple oma tooteportfelli lünga, millel praegu sellist seadet pole. Sellest olulisem on tehnoloogia arendamine, mida see uuendus turu jaoks esindab, kuna see esitab kaks ekraani resolutsioonidega, mida selles sektoris pole kunagi varem nähtud, virtuaalset integreerimist ja liitreaalsust samas seadmes ning kiiret traadita ühendussüsteemi. mis on võib-olla esimene samm kogu juhtmestiku suunas, mis on endiselt vajalik selles valdkonnas.

Projektile viidatakse anonüümsete allikate sõnul ametlikus dokumentatsioonis koodnime T288 all.

Apple ei ole seda kĂĽsimust veel kommenteerinud, kuigi tal on palutud seda kommenteerida.