Apple plaanib oma teenuste kataloogi jaoks ka "Netflixi mänge"

Apple plaanib oma teenuste kataloogi jaoks ka “Netflixi mänge”

Järk-järgult muutusid Apple’i tulevikuplaanid mõlema jalaga multimeediamaailma selgemaks: Apple Music töötas juba täie hooga ja Voogesitus Apple’i sarjad ja filmid on oodata peatselt koos ajakirjade ja ajalehtede tellimisplatvormidega. Kas see on kõik?

Vastavalt Cheddar, ei: selle ettevõtmise saab olema neljas nägu ja ta elab maailmas Videomängud. Aruandes tuuakse välja viis asjale lähedast anonĂĽĂĽmset allikat, kes väidavad, et Apple on väidetavate “Netflixi mängude” kavandamise algusjärgus – see tähendab teenus, mille kasutajad maksavad kuutasu ja pääsevad juurde tasuta mängude kataloogile, mida Apple’i seadmetes mängida.

Kuulatud allikate sõnul on Apple eelmise aasta teisest poolest alates oma plaane arutanud paljude App Store’i mängude arendajate ja stuudiotega. Ilmselt, kui projekt näeks ilmavalgust, oli Apple’i idee minna kaugemale platvormi lihtsast hooldaja rollist: ka ettevõtte juhid tahtsid tegutseda kirjastaja, tehes koostööd tuntud stuudiotega ja luues eksklusiivseid pealkirju, mis meelitavad kasutajaid Cupertino platvormile.

Väärib märkimist, et kuigi App Store on juba ĂĽks suurimaid (kui mitte suurimaid) mängude levitajaid maailmas, pakuks selline teenus teist kategooriat mänge – pealkiri on keerulisem ja köitvam publikule, mis läheb kaugemale mängudest. lihtsad riided nagu Candy Crush Saga ja seltskond. Et muidugi saab Apple’i uusim seade seda videomängu käitada.

Puudub teave selle eelseisva platvormi võimaliku käivitamiskuupäeva ja hinnakujunduse kohta – või isegi siis, kui plaanid realiseeruvad. Sel juhul peame ootama ja vaatama – see pole kindlasti plaan, mis ĂĽhel märtsikuu võimalikul ĂĽritusel avaneb. Või … kes teab?

Techmeme’i kaudu