Uus Pay TV rakendus võib saabuda aprillis;  Apple lõpetab rohkem sisulepinguid

Apple plaanib turule tuua Chromecastiga sarnase dongli

See näeb juba välja nagu konsolideeritud vaatenurk: Apple alustab (lõpuks) teenust Voogesitus video oma toodanguga järgmisel aastal mingil hetkel, võib-olla juba märtsis.

Kõik näitab, et platvorm on telerirakenduse kaudu juurdepääsetav kõigile iPhone’i, iPadi, iPod touchi ja Apple TV kasutajatele; mõned sõidukid pakuvad isegi, et sisu pakutakse – vähemalt varajases etapis – kõigile kasutajatele tasuta. Kuid näib, et Apple mõtleb eelseisva teenuse veelgi populaarsemaks muutmise võimalustele.

Täna avaldatud artikli järgi Teave, idee käivitada a uus toode Apple TV perekonnast kes saab platvormi võtta Voogesitus ettevõtte videod rohkematele inimestele. Sellisel seadmel on sarnane formaat Google Chromecast või Amazon Fire TV-pulk, mis sarnaneb HDMI-väljundiga välkmäluseadmega, mis sobib hästi telerisse – ja muidugi oleks see palju odavam (ja vähem võimas) kui tänapäeval tuttav Apple TV.

Idee on mõttekas: kuigi musta õunakasti kiidetakse suhteliselt kõrgetasemelise riistvara eest, seab ettevõte hinna poolest konkurentsi vastu raskesse olukorda. Brasiilias maksab neljanda põlvkonna Apple TV 1100 R $; Apple TV 4K algab omakorda 1300 dollarist; Seevastu Chromecasti leidub suuremates poodides tavaliselt vähem kui 300 dollari eest.


Apple TV 4K

Apple TV 4K

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 1169,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 108,25Käivitatud: September 2017 (5. põlvkond)

Nupp - osta kohe

Ilmselt räägime tootest, mis on funktsionaalsuse, operatsioonisĂĽsteemi ja riistvara poolest väga erinev; ikkagi, kui Apple suudaks ĂĽhendada mõned Apple TV tugevad kĂĽljed (näiteks kaugjuhtimispult ja juurdepääs oma ökosĂĽsteemile) väiksemateks, odavamateks tĂĽkkideks, võiks see potentsiaalselt olla tema kätes edukas – ja see edu viiks paratamatult paljud inimesed otse selle juurde. Apple’i originaalkataloog filmidest ja sarjadest.

Praegu on võimatu öelda, kas selline toode tegelikult valgust näeb: häda Teave mainib ainult “kaalutlusi” sellise võimaluse kohta Apple’is. Seetõttu on ebatõenäoline, et midagi sellist koos turule tulekuga välja kuulutatakse Voogesitus ettevõte (kui see siiski plaanipäraselt saabub märtsis) – võib-olla salvestab ettevõte idee kaaskirjana ehk keskpikas perspektiivis, kui platvorm konsolideeritakse. Peame ootama ja vaatama.

9to5Mac kaudu