Apple Podcasts võidab uue sisu jaotise

Anaboliseerimise lubaduse osana Apple’i taskuhäälingusaated, hakkas ettevõte avaldama oma heli programmeerimisplatvormil mõningaid konkreetseid muudatusi, täpsemalt seoses rakenduste kategooriatega, andes teatud sisule rohkem nähtavust.

Sellisena on nüüd vahekaardil „Avasta” võimalik näha uut horisontaalsuunalise navigeerimisega jaotist „Kategooriate järgi uurimine”, mis kuvab erinevat taskuhäälingusaadet, sealhulgas kunsti, ettevõtlust, komöödiat, haridust, ilukirjandust, valitsust, tervist ja heaolu ning paljusid. uuesti.

Apple Podcastsi jaotis iPhone'is

Kui kategooria on valitud, saavad kasutajad otsida „Populaarseimad programmid” ja „Uued programmid”. Mõni loend on jaotatud ka täiendavateks alajaotusteks: kategooria „TV ja kino”, näiteks sellised jaotised nagu „telearvustused”, „kulisside taga” ja „kinolood”. Muudatused on saadaval ka iTunes’is.

Apple'i taskuhäälingusaated iTunes'is

Uued täiendused võeti algselt kasutusele eelmise aasta juunis, WWDC19 ajal, kui Apple ütles, et lisaks uutele kategooriatele nimetab ta selguse huvides ka mitu kategooriat.

Kas teile meeldivad muutused? Nautige rakenduse Podcasts sirvimist, et vaadata rakenduse uusimaid väljaandeid (ja tellimusi) MacMagazine’i saade!


Apple Podcastsi rakenduse ikoon

9to5Mac kaudu