Perbandingan 100C dan iphone 6

Apple pööras asjad ümber ja võitis kohtuasja, milles teda süüdistati seadme 100c disainilahenduse kopeerimises

2016. aasta keskel postitasime siin juriidiliste juhtumite veebisaidil Apple'i ja Hiina kummitusettevõttega seotud veidruste kohta. Ühesõnaga, ema turustamine keelatud (sisse Peking, protsessi asukoht) iPhone 6 ja 6 pluss väidetavalt Shenzhen Baili disainipatendi rikkumise eest, vaatamata üleskutsele jätkata seadme müümist kuni lõpliku otsuse vastuvõtmiseni.

Kogu arutelu keerleb sarnasuste üle, mis peaksid olema iPhone 6/6 Plusist 100c tee oma järeldused:

100C ja iPhone 6 võrdlus

Nagu teatas Reuters, Apple ja Zoomflight (kohalikud jaemüüjad) tõid vaidluse Pekingi intellektuaalomandi kohtusse, kes analüüsis juhtumit möödunud reedel (24/3) ja jõudis järeldusele, et Cupertino ettevõte * ei * ei rikkunud ühtegi 100c patenti. Kohtu sõnul ei järginud Pekingi intellektuaalomandi amet keelu tellimiseks õigeid menetlusi, kuna polnud piisavalt tõendeid väita, et pildid olid rikkumised. Lisaks väidavad nad, et iPhone 6 funktsioonid on enam kui piisavad, et seade oleks tarbijate silmis hõlpsasti eristatav.

Kontori esindaja ja Shenzhen Baili pole kinnitanud, kas edasi kaevata.

Sellega seotud märkuses on Apple ka palunud kohtul tühistada 100c taotlusega seotud Shenzhen Baili patent, kuid keelduti sellest.

(MacRumorsi kaudu)