Apple Pro Mac tuli turule alles 2019. aastal

Apple teatas sel neljapäeval, et käivitab Mac Pro 2019. aastal. See teave läheb otse tehnikaportaali TechCrunch. Arvuteid oodatakse selle kalendriaasta jooksul, kuid Cupertino ettevõte ei kinnitanud ametlikku käivitamise kuupäeva.

Riistvaratehnika osakonna asepresident Tom Boger kommenteeris, et see teave aitab rahustada tarbijaid, kes ei soovi lähikuudel iMaci osta, kuna uus seade jõuab kauplustesse alles pärast 2018. aastat. Samuti on selle väljaande strateegia eesmärk stimuleerida potentsiaalsete otsustamata klientide tarbimist.

Uus Mac Pro on kujundatud sihtrühma vajaduste järgi. Arendusprotsess hõlmab suurepärast meeskonda, et mõista nende inimeste tegelikke eesmärke, kes kasutavad masinaid oma igapäevaelus, ja seejärel tõlgendada need soovid asjakohasteks funktsioonideks ja spetsifikatsioonideks.

Lisaks loodi loomegrupi professionaalidega töörühmad, kelle ülesandeks olid digitaalse redigeerimise ja loomise projektid, näiteks 3D-animatsioon, muusika redigeerimine, video- ja visuaalefektide loomine.

Samuti määratakse iga rühma liikmed üles märkima kõik riist- või tarkvarapiirangud, mida nad oma tööga hästi toime tulevad. Andmed kogus Apple ja neid rakendati selle uue arvuti täiustamiseks.

Professionaalid ei tohiks viivitust vastu võtta, kuna viimane Mac Pro jaoks tehtud värskendus toimus 2013. aastal. On teada, et uuel mudelil on moodulifunktsioonid, mis näitab, et komponente on võimalik asendada sarnaselt traditsiooniliste arvutitega toimunule.