Paten Apple

Apple registreeris USA-s mitu patenti, milles kirjeldati isegi erinevate seadmete kaitsetehnikaid

Hiljuti esitati Ameerika Ühendriikides mitu Apple'i patenti, mis tutvustasid mitmesuguseid ideid uute riist- ja tarkvaratoodete jaoks. Pole teada, miks korraga avastati suur hulk avastusi: tavaliselt ilmub seal korraga ainult kaks või kolm.

Apple patent

Nende hulgas on paks ja elastne materjal, mida tuleb kasutada sisemiste komponentide kaitsmiseks mõeldud elektroonikaseadmete osadele. Ilmselt aitab see seadme maksimaalset kaitset erinevat tüüpi löökide eest ja selle materjali omadused erinevad sõltuvalt kaitstavast tootest.

Teises avastuses kirjeldab Apple vidinate heli ekvalaiseri liidese toimimist üldiselt, kuid eesmärgiga konfigureerida see automaatselt igat tüüpi sisu reprodutseerimiseks. Selle ettepaneku saavutamiseks pakutakse välja viis meediafailide vahelise kirjavahetuse loomiseks selle uue ekvalaiseriga (sealhulgas metaandmete kasutamine), mis võib toimida muusikažanrite, artistide või muude kriteeriumide alusel.

Apple on patenteerinud ka mitu tehnikat olekuteave edastamiseks lisaseadmete ja seadmete vahel turvalise füüsilise ühenduse kaudu nende kahe vahel, mis võivad samuti toetada heli sisendit või video väljundit. Samas dokumendis selgitatakse ka standardprotokollide kasutamist vidina funktsioonide juhtimiseks seda tüüpi ühenduse kaudu.

Neljandas patendiettepanekus selgitatakse rohkem kui ühe otstarbega ümbritseva valguse andurite toimimist, kuna selle seadme olemasolu ainus põhjus on heleduse reguleerimine erineva efektiga monitoride ja sülearvuti taustvalgustusega klaviatuuride korral, nii et nad mäletaks. . Apple viitab ka täiendavatele tehnikatele, et parandada nende andurite täpsust teatud olukordades arvuti kasutamisel.

Muud Apple'i pakutud leiud selgitavad rakenduse liidese või opsüsteemi lisakäitumist. Heliefektide põhjal osalevad nad objektide töös / liikumises, andes kasutajatele täiendavat tagasisidet selle kohta, kuidas arvuti nende tegevust tõlgendab.

Viimane Apple'i patent selgitab Mac OS X-i rakenduste automaatse mäluhalduse uusi mõjusid, mis ei mõjuta mitte ainult nende protsesse, vaid ka iga niit jooksma. See suurendab arvuti efektiivsust RAM-i kasutamisel, kui töötate rakendustega, mis on valmis kasutama protsessoreid, millel on rohkem kui üks tuum.