contadores estadisticas Saltar al contenido

Apple saab järgmises värskenduses muuta teie iPhone'i autovõtmeks

Traadita tehnoloogia areneb üha enam ja näib, et Apple on otsustanud sellele turule investeerida. Veebisait 9to5mac leidis selle kohta tõendeid iOS 13.4, järgmine opsüsteemi värskendus iPhone, võimaldab autol avaneda ja funktsiooni kasutama hakata CarKey, NFC kaudu.

9to5machi poolt koodist leitud teabe kohaselt saavad NFC-ga autosid iPhone'i abil juhtida, nii avada kui sulgeda ja käivitada. Midagi võõramat kui kasutaja mobiiltelefon ei pea isegi avama ja ka funktsiooni isegi siis, kui aku saab otsa.

Muu teave funktsiooni kohta on andmise võimalus ligipääs teistele inimestele, kõik rakenduse kaudu. Kui mõni autokasutaja soovib lubada kellelgi tema autoga sõita, saatke lihtsalt kutse rakenduse kaudu Rahakott. Seega saab inimene ka autot juhtida, justkui tal oleks võti.

Lisaks sellele, et peate minema iPhone'ilt iPhone'ile või Apple Watchi, kuna see teenus on eksklusiivne ainult Apple'i enda opsüsteemi jaoks, on vaja ka muid kontrolle. Kuna see on objekt, mis nõuab lisaturvalisust, ka autosüsteemid peavad olema paaris võõrastega leppima.

Uudised

Uus versioon sisaldab iCloudi kaustade jagamist, rakenduste uuendatud tööriistariba …

Pärast turvasüsteemi juurutamist viige iPhone lihtsalt NFC-lugeja juurde. CarKey kuvatakse rakenduses Wallet, mis annab loa auto avamiseks. Pärast seda protsessi Samuti saate oma Apple Watchi lisada virtuaalseid võtmeid.

Pärast CarKey seadistamist pole enam vaja tavapäraseid võtmeid kasutada. Autouksed saab avada tehnoloogia abil, nagu ka starti saab teha ainult NFC abil.

Juba on ka muid rakendusi, mis võimaldavad nutitelefone kasutada autovõtmetena. Kui selle funktsioon kinnitatakse, muudab Apple süsteemi integreerituks, võimaldades seda teha ka jälgimisega, lihtsustades igapäevaseid toiminguid.

Funktsioon pole Apple kinnitanud, on iseseisev avastus. Värskendused peaksid hakkama tööle kohe, kui esimene opsüsteemi värskendus on välja antud.

Via: Engadget Allikas: 9to5mac. [TagsToTranslate] õun