Apple saab loa isesõitvate autode katsetamiseks California teedel ja taasesitab kuulujutte "Apple Carist" [atualizado]

Kuulujutud seotud "Apple Car" (väidetavalt Maist pärit elektriline / autonoomne auto) on viimastel kuudel palju jahtunud, kuid nüüd võib midagi leegi ümber vallandada: nagu teatas Inimesed ettevõtlusesApple sai täna loa autonoomsete autode testimiseks California teedel.

Neile, kes soovivad seda näha, on kinnitus California osariigi mootorsõidukite osakonna ametlikul veebisaidil (Mootorsõidukite osakondvõi DMV). Ettevõte muidugi ei ole selles ettevõtmises üksi, osakonnast on kasu saanud ka 29 muud ettevõtet (autotööstusest, tehnoloogiaturgudelt jne). DMV andmetel peab iga autonoomne tehnoloogiatootja seda luba taotlema, et saaks autonoomseid sõidukeid testida riigi avalikel teedel.

Vastavalt MacRumors, nõuab see litsents mitu sammu, sealhulgas peab sisaldama üksikasju iga konkreetse testitava sõiduki kohta, mis näitab, et Appleil võib juba olla mitut tüüpi prototüüpe, mis on installimiseks valmis. Kas ettevõte testib autot järgmisel päeval / nädalas / kuus, pole veel teada; kui aga seda teete, tuleb täita avalikud dokumendid (s.t. meile, tavalistele inimestele). Veelgi enam: kõik autonoomses sõidukite testimisprogrammis osalevad ettevõtted peavad esitama aruande, milles kirjeldatakse, mitu kilomeetrit nende auto on läbinud. See tähendab, et kui Apple otsustab autot testida, ilmub selle ümber mitu dokumenti!

Näib, et näeme nüüd üha enam "Apple Cariga" seotud uudiseid. Järgmised kuud on huvitavad

Uuenda 17.04.2017 s 12:47

Vastavalt BloombergApple hakkas tegelikult autonoomsete autode (ja mitte Ma enda auto) tarkvara / platvorme testima. Sel põhjusel on projekteeritud loas viidatud Lexuse RX450h autode, 2015. aasta mudelite katsetele, milles osaleb kuni kuus inimest.