Apple saab meemiks pärast ebatavaliste näpunäidete esitamist Apple'i kaartide kasutamiseks Tootlikkus

Apple on USA-s avaldanud kolmapäeval (21) avaldatud rea Apple'i kaartide kaitsmise juhiseid. IPhone'iga (iOS) integreeritud krediitkaart on valmistatud titaanist ja ettevõtte sõnul vajab see erilist hoolt, et see ei oleks märgistatud ega läbiks "püsivat värvimuutust". Suunised, mis ulatuvad toodete teksadesse või nahast rahakottidesse panemata ja Apple Cardiga teiste krediitkaartidega kontakti vältimiseni, on Twitteri kasutajate seas muutunud naljaks.

Ettevõte on pühendanud terve tugilehe, et selgitada kasutajatele kaartide puhastamist ja hoidmist. „Apple Titanium kaardile on laseriga graveeritud kaardiomaniku nimi ja Apple'i logo. Valge viimistlus saadakse mitmekihilise katteprotsessi abil, mis lisatakse titaani alusmaterjalile. Kui teie Apple titaankaart puutub kokku kõva pinna või materjaliga, on tõenäoline, et kattekiht kahjustub ”, hoiatab Apple.

Kaarti pole! Apple lubab Brasiilias makseid teha iPhone'i kaudu

Apple'i kaart, Ameerika hiiglaslik tasuta krediitkaart, Foto: Divulgao / AppleApple'i kaart, Ameerika hiiglaslik tasuta krediitkaart, Foto: Divulgao / Apple

Apple'i kaart, Ameerika hiiglaslik tasuta krediitkaart, Foto: Divulgao / Apple

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Tutvuge Võrdle TechTudoga

Õunafirma sõnul peaksid kliendid kaarte õrnalt pehme, kergelt niiske, ebemevaba mikrokiudlapiga pühkima. Ärge kasutage majapidamis- või aknapesuvahendeid, suruõhku, pihustama aerosoolid, lahustid, ammoniaak või abrasiivid, et puhastada titaanist Apple Card ”, juhendab artikkel.

Tekstis jääb aga silma soovitus vältida krediitkaardikontakti selliste kangaste nagu teksad ja nahk, kuna need materjalid võivad neid püsivalt värvida. Samuti soovitab Apple mitte hoida Apple'i kaarte teiste kaartidega ühes rahakotis, kuna see võib kriimustusi viimistleda või asetada need potentsiaalselt hõõrduvate esemete, näiteks võtmete ja müntide kõrvale.

Soovitustest saab Internetis nalja

Twitteris pilkasid kasutajad liialdatud ravi, mida Apple soovitab toodete tarbijatele. "Ärge pange Apple'i kaarte rahakotti. Riputage see hõljuvasse klaasraami madala valgustusega, kontrollitud õhuniiskuse ja aasta keskmise temperatuuriga 21 kraadi. Palun ärge pildistage välguga, ”ütles kasutaja. @accormier, viitab muuseumides haruldaste teoste konserveerimise tehnikatele.

Nalja teeb ka kaardi tundlikkus tavalise riide suhtes. "Apple laseb" Apple Card Clothing "turule 2020. aastal. 789 dollarit," naljatles @KeepUpWAngel. Teised soovitavad toote kaitsmiseks mĂĽĂĽa sokitĂĽĂĽpi katet.

iPhone iOS13-ga? Lisateave uue Apple'i operatsioonisĂĽsteemi kohta

iPhone iOS13-ga? Lisateave uue Apple'i operatsioonisĂĽsteemi kohta