IGRE

Apple saab oma platvormi jaoks luua kohalikke taskuhäälingusaateid

SEE Podcast see on olemasolev Apple’i rakendus ilma palju mĂĽra tekitamata: see on olemas, täites oma funktsioone suhteliselt agaralt (ehkki ilma arenenuma konkurendi paljude ressurssideta) ja Apple’ile raha teenimata. See võib aga peagi muutuda.

Täna avaldatud aruande kohaselt Bloomberg, Plaanib Apple, nagu ka Apple TV puhul, analĂĽĂĽsida oma taskuhäälinguplatvormi – see tähendab pakkuda paremat investeerimist ja isegi tootmist suurema nähtavuse ja vaatajaskonna jaoks. originaalsisu.

Siiani pole Apple’i sellel turul kasutusele võetava strateegia kohta lisateavet, mida tuleb veel uurida, kuid siinne idee on just selle segmendi suurima konkurendi järele jõudmine. SEE SpotifyLõppude lõpuks tegi see märkimisväärse investeeringu podcastide valdkonda, Ameerika isiksuste algupärase kavandamise ja selles piirkonnas ettevõtete omandamise kaudu. Tegelikult ainult Bloomberg on näinud Spotify aktsiate langust umbes 2% – mis näitab, et turg näeb tõesti Apple’i potentsiaali selles segmendis tulla.

Apple’i poolel võib juba juhtunud uudistest näha uut keskendumist taskuhäälingusaadetele: macOS võidab programmeerimisele pĂĽhendatud rakenduse ning eelmisel aastal käivitas Apple podcastide tootjatele pĂĽhendatud rakenduse, kuhu saab lisada tootmise statistikat.

On ebatõenäoline, et Apple võtab tasu selle eest, mis peaks olema algne podcast-platvorm: tõenäoliselt on kataloog saadaval tasuta (või kes teab, Apple Musicu tellimusega) ja selle peamine ĂĽlesanne on meelitada rohkem tellijaid sisu ökosĂĽsteemi. Apple’i digitaalne pilt.

Selle kõige tulemus näitab aga ainult aeg. Ootame.

MacRumorsi kaudu

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH