Apple sai 2013. aastal teada, et tal pole toodet, mida tarbijad sooviksid

Apple sai 2013. aastal teada, et tal pole toodet, mida tarbijad sooviksid

“Tarbijad tahavad seda, mida meil pole”. Selle sõnaga sai alguse slaid, mida kasutati 2013. aastal toimunud Apple’i sisekoosolekul. Selles analĂĽĂĽsitakse, kuidas nutitelefonide turg areneb ja millised on inimeste tarbimise trendid. Ja Cupertino tehnoloogia tunnistab, et see peab liikuma, et mobiilsideturul jätkuvalt kasvada.

Dokument avaldati osaliselt Apple’i ja Samsungi uuesti läbivaatamisel. Slaidil on kirjas, et aastatel 2011–2012 mĂĽĂĽdi veel 228 miljonit nutitelefoni. Neist 159 miljonit mĂĽĂĽdi vähem kui 300 dollari eest, veel 91 miljonit mĂĽĂĽdi ĂĽle 300 dollari, aga ka ĂĽle nelja tollise ekraaniga.

“Teised: 22 miljonit” saab lugeda slaidilt.

Ă•unakriis

Lugemine tehti 2013. aastal, samal ajal kui Apple arutas 2014. aasta strateegiat. Dokumendi esitlus lisas spekulatsioonidele, et Apple võiks sel aastal tutvustada uut seadet, mille ekraanisuurus võib olla suurem kui 4,7 tolli.

Re / Code avaldatud samas dokumendirĂĽhmas näitab Apple ka seda, kuidas iPhone’i kasvutempo kvartali jooksul on langenud.

See tehnoloogia viitab ka suhetele operaatoriga, toob välja kaebused ettevõtte ebasõbraliku poliitika kohta ja viitab ka konkureerivatele nutitelefonidele. „Konkurendid täiendavad dramaatiliselt oma riistvara ja mõnel juhul ka ökosĂĽsteemi; Kulutage vananenud raha reklaamile ja / või operaatorite / levitamiskanalitele veojõu saamiseks [no mercado]”, Saab lugeda teiselt slaidilt.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi