contador gratis Saltar al contenido

Apple sai alguse iPhone'i koduarendustest mitmes USA linnas – seadmed

Apple sai alguse iPhone'i koduarendustest mitmes USA linnas - seadmed

Kasutajatele, kellel pole võimalust Apple'i seadmeid oma poodi või ametlikku remondiettevõttesse tuua, on Ameerika Ühendriikides olemas uus koduteenus. Praeguseks on MacRummorsi sõnul kuus linna, kus klientide kodudes testitakse remonditeenuseid: Nii Francisco, Los Angeles, New York, Chicago, Houston ja Dallas, mida toetavad sellised ametlikud ettevõtted nagu Go Tech Services, spetsialiseerunud mobiilsete seadmete remondile, mis kiire ja mugav, ütles ta oma veebisaidil. Kuid on ka teisi linnadesse hajutatud eksperte, näiteks Apple Union Square ja Mobile Kangaroo, loetledes nende saadavuse tellimissüsteemis.

IPhone Tech on parandatud

Ettevõttele aga kohest remonditaotlust ei laekunud. Kasutajad peavad kasutama Apple'i veebipõhist tehnilise tugikeskust ja taotlema koduparandusteenust, pidades meeles, et aadress kuulub ühte toetatud linnadest. Apple'i veebisaidil on nüüd uued võimalused remonditööde ajastamiseks, kasutajate suunamiseks nende linnadesse ja remonti.

Teenuse uudsuse tõttu on endiselt ebaselge, kas kodu korrastamisega kaasnevad kulud. Või kui mõni teine ​​ettevõte, välja arvatud Go Tech, saaks lõpuks oma riigis parandusi teha ilma Apple'i osaluseta. See väljaanne näitab ka, et ettevõte ei saa igat tüüpi kahjusid parandada. Öeldakse, et Go Tech võimaldab purunenud iPhone'i ekraani valida, kuid mitte akut vahetada.

Ikka loodetakse, et teenuseid laiendatakse teistele USA piirkondadele ja muidugi ka Euroopale.