Apple selgitab kaheastmelist autentimist ja seda, kuidas iPhone’is / iPadis ruumi vabastada

Alates Apple’i YouTube’is oma tugikanali käivitamisest on ettevõte oma toodete kasutamise kohta avaldanud Brasiilia kanalil videod koos õpetuste ja näpunäidetega ka portugali keeles. Osaliselt on videod isegi naljakad, kuna nad kasutavad Siri häält samm-sammult selgitamiseks või näitamiseks, kuid tegelikult aitavad need paljudel kasutajatel oma videote funktsioone paremini mõista. vidin.

Kolmes hiljutises videos õpetab Apple teile, kuidas muuta oma iPhone’i või iPadi pääsukoodi, kuidas salvestusruumi vabastada ja selgitab, mis on kaheastmeline autentimine – turvafunktsioon, mille Apple teatas 2015. aastal.

Kuidas muuta pääsukoodi iPhone’is või iPadis

Siit saate teada, kuidas oma iOS-seadmes koode seadistada, kasutada ja muuta.

Mis on kaheastmeline autentimine?

Vaadake, kuidas lisada oma seadmele kahetasandilise autentimisega veel ĂĽks turbekiht.

Kuidas vabastada oma iPhone’is või iPadis ruumi

Kuidas kontrollida iPhone’i, iPadi ja iPod touchi salvestusruumi.

· • ·

Kui te pole Apple’i avaldatud videoid jälginud, vaadake neid siin: 1, 2, 3. Alati tasub meeles pidada, et meie YouTube’i kanalil avaldame ka mõned näpunäited / õpetused Apple’i sĂĽsteemide ja toodete jaoks – oleme käsitlenud mõnda ĂĽlalnimetatud teemat , vaata:

Nii et ärge unustage meie kanalit tellida, nautige videot (kui see teile muidugi meeldib) ja jagage seda kõike oma sõprade / perega! ?