contador gratis Saltar al contenido

Apple selgitas 27-tolliste iMacide saatmisega viivitamist

Uus IMac maandus lõpuks Brasiilias

Apple'i pressiesindaja loobus täna The Wall Street Journal eile MacMagazine'is teatatud 27-tollise iMaci saatmise viibimise lühike selgitus. Vaatamata mitmesugustele probleemidele, millega mõned kliendid kokku puutuvad, sealhulgas graafika, transport, mitmesugused vead ja nii edasi, piirdub ettevõte vabandamisega viivituse eest, mainimata muid ebamugavusi.

Uus IMac osutus väga edukaks ja töötame selle nimel, et tellimusi võimalikult kiiresti edastada. Vabandame võimalike ebamugavuste või viivituste pärast, mis võivad meie klientidele tekkida, ütlesid Apple'i esindajad. Ettevõtte teadaanne on endiselt lubadus, et masinate kohaletoimetamine peagi stabiliseerub, kuid see, et hilinemiseks pole põhjust, on väga kummaline.

Tegelikult ei pruugi see ehk ka 27-tollise iMaci nõudlust rahuldada, kuid ennustatakse, et tänapäeval kasutajate ees seisvad probleemid lahendatakse uues masinas. Üks asi, mida Apple ei suutnud lahendada, oli aga müügitempo võimalik langus, mis paratamatult toimub nendel kahel nädalal, keset tema jaoks aasta aega ühte kõige olulisemat.