Apple simuleerib uues reklaamis patenteeritud pitsakasti loomist

Ah, Apple’i reklaam … Apple’i reklaame on aastate jooksul tunnustatud (ja auhinnatud) pilkupĂĽĂĽdvate funktsioonide, näiteks loovuse, tootmise või mõne muu “tõeliselt tippklassi” funktsiooni: huumori tõttu.

Ettevõtte uusima kuulutusega pole see erinev. Pealkiri “Ă•un tööl – alaealised” (midagi sellist nagu “Work at Apple – the Wronged”), lĂĽhike tähistab hĂĽpoteetilist Apple’i tööolukorda, kus rĂĽhm töötajaid, muidugi vastumeelsed, peavad looma uudishimuliku pitsakarbi, mille ettevõte leiutas (ja patenteeris!)

Video algab ettevõtte disainimeeskonna ĂĽhe töötajaga; ta ĂĽtles, et liiklusõnnetuse puhkedes, kus osales tema jaoskonna juht (õnn?), korraldas ta koosoleku, et näidata nende (tema meeskonna) äsja kavandatud prototĂĽĂĽpi. Kahe päeva jooksul tormasid neli töötajat prototĂĽĂĽpi tegema ja … noh, tulemust näete ĂĽlaltoodud videost.

Lõpptulemuse saavutamiseks kasutavad töötajad (ilmselgelt) mitut Apple’i toodet, nagu iPhone, iPad Pro, Apple Pencil, MacBook, FaceTime group, AirDrop, iWork rakendus ja isegi Microsoft 365 komplekt. Lehel Apple at Work kirjeldatakse selle funktsiooni kasutamist veidi rohkem. .

Apple’i tooted aitavad töötajatel töötada lihtsamalt ja produktiivsemalt, lahendada probleeme loovalt ning teha koostööd ĂĽhiste eesmärkide saavutamiseks. Ja need kõik on loodud kauniks koostööks. Kui inimestel on võime töötada nii, nagu nad tahavad, kasutades armastatud tööriistu, saavad nad teha endast parima ja muuta oma ettevõtte tulevikku.

Apple'i patenteeritud pitsakarbi disain

Nagu me ĂĽtlesime, on reklaamis näidatud prototĂĽĂĽp pitsakarp, mille Apple praegu patenteerib. See loodi Caffè Macsi (Apple’i ĂĽlikoolilinnaku restoran) peakoka Francesco Longoni abiga ja see on spetsiaalselt välja töötatud pitsaviilude hoidmiseks hõivatud töötajatele, kes söövad kontoris.

Kas sulle meeldib see? ?

9to5Mac kaudu