Apple soovib, et tema uus sisenemisnupp asetataks Google'i ja Facebooki peale

Apple soovib, et tema uus sisenemisnupp asetataks Google’i ja Facebooki peale

Apple palub iPhone’i ja iPadi rakenduste tootjatel asetada Google’i ja Facebooki kohale uus nupp “Logi sisse Apple’iga”. Reutersi teatel on see ĂĽks uutest disainijuhistest, mille sel nädalal avaldas Tim Cooki juhitud ettevõte.

See uus nupp esitati eelmisel esmaspäeval ülemaailmsel arendajate konverentsil (WWDC), et takistada kolmandatel isikutel juurdepääsu isikuandmetele, kui kasutajad rakendusse sisse logivad.

Apple tech sisselogimisnupp “data-title =” Apple tek logi nupp – Apple soovib, et Google’i ja Facebooki kohale asetataks uus sisselogimisnupp – SAPO Tech “> õunapu logi sisse tek

Paljud kasutajad otsustavad oma Facebooki või Google’i kontode kaudu iseseisvatesse rakendustesse sisse logida, et vältida vaeva kĂĽmnete erinevate rakenduste jaoks eraldi kontode ja paroolide loomisega. Need nupud võivad siiski saata rakenduste loojale andmeid kasutaja harjumuste kohta.

Apple peab nuppude paigutust asjakohaseks, kuna eeldatakse, et kasutajad kipuvad valima ĂĽlaosas kuvatava või vaikevaliku. Selles mõttes nõuab Apple ka seda, et nĂĽĂĽdsest näitavad rakendused oma nuppu, kui nad soovivad pakkuda võimalust sisse logida Facebooki või Google’i kaudu.

Apple keeldus teemat rohkem kommenteerimast kui seda, mida vastutavad isikud on avaldanud. Facebook ja Google keeldusid ka kommentaaridest, kuigi Google on Reutersile teatanud, et nad ei nõua Play poes Androidi rakenduste jaoks oma sisselogimisnupu kasutamist.