Galaxy Nexus debüteeris Euroopas, kuid võib tuua vigu

Apple soovib keelata Galaxy Nexuse mĂĽĂĽgi USA-s

Apple palus USA kohtul keelata riigis “Google’i telefonide” mĂĽĂĽk, Samsungi valmistatud Galaxy Nexus teatas rahvusvahelisest ajakirjandusest, viidates veebis avaldatud ametlikele dokumentidele.

IPhone’i tootja väidab, et Androidi operatsioonisĂĽsteemi uusim versioon, mis on tuntud kui 4.0 või Ice Cream Sandwich ja mis debĂĽteeris turul koos Galaxy Nexusega, rikub nelja iOS-i patenti, nii et kaubamärk nõuab telefoni turult eemaldamist.

Taotlus turustamise peatamiseks esitati Californias ettevaatusabinõuna ja sellega kaasnes kohtusse esitatud hagi, milles ametivõimud palusid asja uurida.

Üks patent on seotud andmete sisestamisega seadmetesse, mis käsitleb protsessi, mis võimaldab kasutajal telefoninumbril või muul kontaktandmel klõpsates dokumendis, näiteks e-kirjas, helistada või lisateavet saada. .

Tuleb meeles pidada, et Apple esitas selle 2011. aasta lõpus HTC vastu rahvusvahelise kaubanduse komisjonile, mis kinnitas ettevõtte Steve Jobs. Probleem, mille HTC on “vältinud”.

Andmete sisestamise osas esitati patendirikkumine kasutajate puutetundliku ekraani kasutamise ajal kirjutatud sõnade automaatseks täitmiseks, mida arutatakse ka käimasolevas protsessis Saksamaa kohtus, kus see on märtsis oodatav otsus, kirjutas CNet. .

Kaks ülejäänud patenti puudutavad Sirit ja „ühtseid” otsinguid (ja seda, kuidas assistent otsib veebis kasutajate poolt nõutavat teavet) ja uut meetodit telefoni avamiseks, libistades sõrme üle ekraani.

Hiinas nägi Apple oma toodete turustamist ohus, kusjuures kohalikud omavalitsused põhjendasid riiklikku ettevõtet Proview Technology, kes väidab, et omab õigusi Ameerika kaubamärgiga tahvelarvutile.

Seetõttu on Põhja-Hiinas Xinhua linnaosas iPadi müük keelatud, kogu müügiks olev seade eemaldatakse kauplustest, kuna sama objektiga menetlused käivad riigi enam kui 20 linnas, vahendab Associated Press täna.

Juhtum oli juba detsembris uudistes, kui Apple lükkas ettevõtte vastu esitatud kaebuse tagasi iPadi nime väärkasutamise eest. Kuid Proview Technology otsustas võtta ka mõned õiguslikud meetmed, mis jõustusid.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes