Apple soovib ĂĽĂĽrida New Yorgis uusi kontoripindu

Iga suurettevõte, nagu Apple, otsib pidevalt häid kinnisvaravõimalusi kombitsate laiendamiseks oma ettevõtte jaoks olulistes linnades. New Yorkon kahtlemata paljude nende tehnoloogiagigantide keskus. Ja Apple näib olevat hakanud seal uut asukohta otsima.

Vastavalt New York Post, pärast ajaloolises Farley hoones Facebookis ruumi kaotamist peab Apple läbirääkimisi kontorirendi aadressil Ăśksteist Penn Plaza. hoone, mis asub 7. avenĂĽĂĽl W 31 ja W 32 vahel – Madisoni väljaku aia lähedal.

106 tuhande ruutmeetri suurusel hoonel on rendil üle 59 tuhande ruutmeetri, mis paiknevad 14 korrusel. Ajaleheallikate sõnul on Apple läbirääkimistel 18 500 ruutmeetrit.

Tulevikus võib ettevõte vajada allika sõnul isegi rohkem ruumi, kuid ettevõtte praeguse probleemi lahendamiseks piisab sellest 18 500 ruutmeetrist: ta soovib lahkuda tänapäeva turundusmeeskonna kontoritest ja äritarkvara rakendustest. , mis asub viiendal avenüül (Flatironi linnaosas) ja on umbes 4800 ruutmeetrit.

Uut ruumi 7. avenĂĽĂĽl rentib praegu Macy, mida võiks Apple’ile rentida, kuna ta soovib osa oma meeskonnast teise asukohta viia – või peab Apple tõesti Macy pildilt välja võtma ja omanikuga (antud juhul Vornado) uue lepingu sõlmima ).

Tehing on umbes 60 dollarit ruutjalga kohta (umbes 0,093 ruutmeetrit), mis on palju taskukohasem kui mõned New Yorgi uued aadressid, mis algavad 100 dollarist või enam ruutmeetri kohta.

AppleInsideri kaudu