Apple soovib viia oma filmid Oscaritesse; Sarja juhib reĹľissöör “Thor: Ragnarok”

Oleme vähem kui kahe nädala kaugusel sĂĽndmusest, mis (näib) ametlikult avaldatakse originaalsarjad ja filmiplatvormid Apple’ilt. Ootused Apple’i sisenemiseks täiesti uurimata segmenti on suured – nagu ka Cupertino hiiglase enda ambitsioonid.

Võtame näiteks selle täna avaldatud aruande Bloomberg: Teemale lähedaste allikate sõnul värbas Apple rea „auhinnastrateege“ – st spetsialiste, kes on spetsialiseerunud kampaaniatele ning filmi- ja sarjanäituste korraldamisele valdkonna kriitikutele ja mõjutajatele. Loomulikult on eesmärk tuua Apple Hollywoodi tippauhindadele, Oscar (filmide puhul) või Emmy (seeria).

Apple pani kokku selles valdkonnas tähelepanuväärsed tegelased: ettevõte pidi olema palganud väga kogenud spetsialisti, kes veetis viimased aastad Walt Disney Company teledivisjonis. Nüüd on idee leida spetsialist, kes jälgib kogu protsessi.

Allikate sõnul on Apple’i idee olla Emmy juures 2020. aastal – see aitab kindlasti oma platvormile rohkem prestiiĹľi meelitada ja hõlbustab kaamera ja selle taga olevate erinevate funktsioonide jaoks rohkem Hollywoodi medalite värbamist. .

Seotud märkusega kinnitab sama aruanne teavet, mis varem spekuleeris, et Apple pakub osa originaalsisu tasuta, samas kui teised osad on saadaval ainult igakuise tellimuse kaudu, mille väärtust pole avaldatud.

Taika Waititi

Medalitest rääkides sõlmis keegi hiljuti Apple’iga lepingu. Taika WaititiFilmi “Thor: Ragnarok” reĹľissöör, keda peetakse tänapäeval komöödia ĂĽheks lootustandvamaks nimeks, juhib filmi “Bandidos do Tempo” – sarja, mis kohandas 1981. aasta samanimelist filmi, millest me siin juba räägime.

Taika Waititi

Teave on Mähi ja need ei saakski täpsemad olla: pöörased toonid ja jama Terry Gilliami originaalfilm oli väga lähedal Waititi stiilile. Nagu me juba mainisime, keerleb see sari 11-aastase poisi ümber, kes kuue ajas rändava päkapiku abil rändab läbi inimaja ja kohtub rea ajalooliste isikutega, nagu Napoleon Bonaparte ja Robin Hood.

Waititi kirjutab ja juhib sarja pilooti ning on tegevprodutsent Dan Halstedi ja Terry Gilliami enda juures. Paljutõotav, eks?

RTL Grupp

Vahepeal liigub Apple teistele meediahiidudele lähemale, et laiendada oma impeeriumi Ameerika Ăśhendriikides ja väljaspool neid. Lihtsalt, RTL Grupp Euroopa suurim tootmis- ja ĂĽlekandefirma – ĂĽtles, et on arutelus Voogesitusnagu Apple, võimaliku partnerluse jaoks. Teave on tähtaeg.

RTL on ettevõtte emaettevõte Fremantle, viimaste aastakĂĽmnete edukamate tõsielusaadete tootjad, näiteks “Ameerika iidol” ja “Ameerika otsib talenti”. Sellegipoolest pole ĂĽhtegi viidet sellele, et need kaubamärgid kunagi Apple’i teenustesse ĂĽle läheksid – võib-olla hõlmab Apple tehing RTL-iga ainult originaaltoodangut, peamiselt ilukirjandust.

Selle võimaliku partnerluse kohta pole veel lisateavet, kuid me jälgime seda.

“Pachinko”

Lõpuks, nagu Hollywoodi reporter, Andis Apple esimese hooaja, kaheksa osa, tootmiseks rohelise tule “Pachinko”, seeria, mis põhineb Min Jin Lee samanimelisel raamatul, mida oleme siin arutanud.

Pachinko, Min Jin Lee romaan, mille Apple seeriatena kohandab

Sarja kirjeldatakse kui põlvkondade eepost, mis räägib loo neljast Lõuna-Korea perekonna põlvkonnast, kes emigreeruvad Jaapanisse, liikudes riigi suurimate ülikoolide ja riigi kuritegeliku allilma vahel. Min Jin Lee mängib tegevprodutsenti ja produtsent Soo Hugh täidab peamist stsenaristi ja näitleja.

Väljalaskekuupäeva kohta pole endiselt teavet “Pachinko”.