Apple tähistab 23. oktoobril "erilist" sündmust

Apple tähistab 23. oktoobril “erilist” sĂĽndmust

Apple saatis ajakirjandusele kutsed spetsiaalselt 23. oktoobril toimuva ürituse jaoks. „Meil on veel natuke näidata” on sõnum, mis kaasneb ettevõtte sümboliga värvilisel taustal.

Vaadates viimaseid kuulujutte ja paljastatud teavet, võib 23. oktoober olla iPad Mini. Kui see kinnitatakse, on see sama toote teine ​​suurem esitlus samal aastal pärast uue iPadi tutvustamist märtsis.

Eeldatakse, et uued tahvelarvutid on nii suuruse kui ka hinna poolest odavamad ning on pühade ajal tarbijate ligimeelitamiseks saadaval mõne nädala pärast. Kuigi välja on antud palju fotosid ja komponente, tuleb leida veel üks olulisemaid aspekte: hind.

Esmaspäeval väitis Saksamaa veebisait, et on saanud juurdepääsu uue 16 iPadi hinnale, mis sobib erinevatele iPad Mini mudelitele. Odavaim mudel maksab 249 eurot, muutes tulevase tahvelarvuti odavama seadmega kui viienda põlvkonna iPod Touch.

Ja nii nagu meediumipleieris, võib ka Apple valmistada ette erinevaid värvilisi iPade, kuulujutt, mis saadetud kutsetega ĂĽha tugevamaks muutub. Cupertino korporatiivse sĂĽmboli ĂĽlaosa on “värvipaletil”, mille hulgas on oranĹľ, kollane, sinine ja lilla – värvid, mis targemaid vähem kutsuvad.

Samuti oleks huvitav uurida, mis põhjusel õunabrändi eest vastutavad isikud õigustavad väiksema, 7,85-tollise tahvelarvuti kasutuselevõttu, öeldakse, kui kaasasutaja ja mĂĽĂĽdiliider Steve Jobs eeldas, et tahvelarvuti 7 tolli “surevad alguses”.

AllThingsD ennustab ka, et esitlus California teatris seab aluse uuele Retina ekraaniga MacBook Pro-le.

Üritus on kavandatud järgmisel teisipäeval kell 18 ja TeK jälgib kõiki väljakuulutatud uudiseid.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi