Apple täiustab iPhone’i reklaame uue funktsioonilehega [atualizado 2x]

Kui mĂĽĂĽk on halb, suurendage reklaami – see on kaubanduses reegel, sest maailm on maailm ja see ei saa olla erinev planeedi ĂĽhest suurimast ettevõttest. Selle tulemusena uuendas Apple hiljuti oma iPhone’i funktsioonide lehte uue kampaaniaga “See on iPhone” (“See on iPhone”), tooge välja ja selgitage mõningaid peamisi erinevusi nende nutitelefonidest.

NĂĽĂĽd on leht täielikult jaotatud ruutudeks, millest igaĂĽks esindab ĂĽhte Apple’i valitud aspekti. Meil on rohkem kui 30 koomiksit, mis toovad esile erinevusi või funktsioone, näiteks seadme veekindlus, privaatsus, AirDrop, grupi FaceTime, reĹľiim Mitte segada, Memoji, Find My iPhone, Apple Payments, Rahakott, Face ID, Dual SIM, krĂĽpteeritud sõnumid teenuses iMessage ja palju muud palju rohkem.

Koomiksit puudutades / sellel klõpsates annab leht valitud ressursi kohta kas informatiivse teksti või videoga ĂĽksikasju. Mitu videot, muide, avaldatakse ka ettevõtte YouTube’i kanalil. Kontrollima:

Kui kĂĽlastajad soovivad, saavad nad klõpsata / puudutada linki, mis viib nad teisele lehele, kus on selle aspekti kohta lisateavet – mõned neist lehtedest pakuvad isegi kiireid näpunäiteid kõnealuse funktsiooni kasutamiseks, näiteks Memoji või iOS-i virtuaalse mõõtmise rakendused.

Kogenud kasutajatele ja neile, kes alles alustavad iOS-i maailmas (või kavatsevad seda peagi teha), on see leht suurepärane ala, kust uurida kasulikku teavet ja mõningaid näpunäiteid, mida see võib-olla pole märganud. Head uudised, Apple!

MacRumorsi kaudu

Värskenda, jaoks Eduardo Marques 9. märts 2019 kell 16.40

Täna postitas Apple oma YouTube’i kanalile veel paar videot – mis on juba lehel:

II värskendus, autor Rafael Fischmann 12. märts 2019 kell 17:30

Ja ilmus veel neli kampaaniavideot:

Lisaks Apple Brasiilia hakkas mõnda neist juba portugali keelde tõlgitud ka oma kanalil avaldama.

Kontrollima: