contador gratis Saltar al contenido

Apple teatab oma autonoomse autopargi esimesest vähenemisest

Apple teatab oma autonoomse autopargi esimesest vähenemisest

Pärast seda, kui Apple hakkas vastavalt vajadusele aru andma California sõidukiosakonnale, on tema osariigist mööda sõitvate autonoomsete autode park ainult kasvanud: viimati, kui me uudistest teatasime, oli ligi aasta tagasi ettevõttele 55 sõidukit. tänavakatse. Numbrid jätkasid kasvu, kuid nüüd tundusid nad oma piirini jõudnud.

Nagu teatas Maci aruanded, Teatab Apple oma viimasest aruandest, mis saadeti California DMV-le 69 autot kulgeb läbi maateede, 110 autojuhti ülesandele määratud varunumber. See arv on väiksem võrreldes viimase märtsis avaldatud dokumendiga, kui ettevõte teatas, et teel on 72 sõidukit ja 144 juhti.

See on esimene kord, kui Apple on teatanud autonoomsete sõidukite arvu vähenemisest, kuid Apple on Californias endiselt laevastiku suuruselt kolmas. SEE Ăśldmootor juhib, vahepeal 163 sõidukit ja 989 juhti Waymo, Google’ilt, on teisel kohal 125 auto ja 368 juhiga.

Nagu soovitas Maci sektsioon, ei tähenda vähendused seda, et Apple aeglustaks oma “Project Titani” plaane. Muidugi viitavad viimased uudised sellele, et ettevõte on teinud autosĂĽsteemide meeskonnas mitmeid koondamisi, kuid Apple’i madalseis võib olla tingitud mõnede sõidukite lihtsast tagasikutsumisest tehniliste kohanduste tegemiseks või muuks.

Igal juhul pööraksime parem tähelepanu järgmisele aruandele: kui Apple jätkab oma laevastiku vähenemisest teatamist, on võimalik, et selles tuules on ka mõningaid muhke. Kui ei, siis järgige mängu.