Penarikan adaptor tiga pin Apple

Apple teatas mitme pistikuadapteri tagasivõtmisest

Apple teatas täna taganemisest Pistikupesa adapter, eriti aastal kasutatud mudelite puhul Hongkong, peal Suurbritannia on kell Singapur. Pressiteates selgitas ettevõte, et väga harvadel juhtudel võib pistiku / seina adapter (kolme tihvtiga) puruneda ja tekitada riski elektri-šokk kui puudutatakse.

See seinakontakti adapter tarniti Macide ja mõnede iOS-seadmetega aastatel 2003–2010, lisaks sellele, et see oli osa Apple World Travel Adapter Kitist (pole saadaval Brasiilia Apple’i veebipoes). Samuti on ettevõte teada, et selliste lisaseadmetega on maailmas teada kuus juhtumit.

Tagasivõtmine ei mõjuta ühtegi Apple USB-toiteadapterit, see tähendab, et me räägime ainult eemaldatavast osast, mis sobib toiteadapteriga ise.

Apple palub klientidel viivitamatult mõjutatud adapteri kasutamine lõpetada. Kui teil on ĂĽks neist adapteritest, võite kĂĽlastada seda lehte, et olla kursis kõigi vahetuse ĂĽksikasjadega. LĂĽhidalt, mõjutatud adapterid on need, millel * pole * seestpoolt pealdist – uute adapterite, välja arvatud pealdise, sees on hall detail.

Vaadake seda allpool:

Apple'i kolme tihvtiga adapteri väljatõmbamineVana adapter, osa loosimisest
Apple'i kolme tihvtiga adapteri väljatõmbamineUus adapter, halli kirjaga ja detailidega seestpoolt

Kui teil on tagasikutsumise osaks olnud adapter, võite otsida Apple’i volitatud teeninduskeskust, volitatud poodi või võtta ĂĽhendust veebisaidiga. Kui mõne sellise tootega oli kaasas adapter, peate võib-olla kontrollima oma Maci, iPadi, iPhone’i või iPod touchi seerianumbrit.