Apple teatas uue H1 kiibi ja juhtmeta laadimiskohvriga teise põlvkonna AirPodidest [atualizado]

Apple teatas uue H1 kiibi ja juhtmeta laadimiskohvriga teise põlvkonna AirPodidest [atualizado]

Kolm päeva, kolm uudist. See päev on kauaoodatud: Apple teatas just teisest põlvkonnast AirPodid!

Juhtmevabad kõrvaklapid on nĂĽĂĽd varustatud uue kiibiga H1, annab 50% rohkem kõneaega, toetab käske “Mis viga, Siri” on juhtmevaba korpus mida mĂĽĂĽakse ka eraldi. Toas on laadimise indikaatori LED nĂĽĂĽd korpuse esikĂĽljel.

Apple lubab uute AirPodide jaoks ka kiiremat ĂĽhendamisaega (kuni kaks korda parem, vastavalt ettevõtte andmetele – eriti näiteks iPhone’ilt Apple Watchile või iPadile ĂĽleminekul) ja toote jõudluse ĂĽldist kasvu.

„AirPodid on pakkunud maagilist juhtmevaba kasutuskogemust ja neist on saanud ĂĽks armastatumaid tooteid, mida oleme kunagi teinud. Need ĂĽhenduvad hõlpsalt kõigi teie seadmetega ning pakuvad selget, karget heli ning intuitiivset ja uuenduslikku juhtimist teie muusika ja heli ĂĽle, ӟtles Phil Schiller, Apple’i ĂĽlemaailmse turunduse asepresident.

„Maailma parimad traadita kõrvaklapid läksid uute AirPodidega lihtsalt paremaks. Need on varustatud uue H1 kiibiga, mille on välja töötanud Apple, mis annab lisatunnise vestluse, kiirema ĂĽhenduse “Mis Siri on” käed vabad ja uue traadita aku korpuse mugavus, ”lõpetas Schiller.

Naised naudivad teist põlvkonda AirPode

Uued AirPodid ja traadita juhtumitega mudelid on nĂĽĂĽd Ameerika Ăśhendriikides ostmiseks saadaval ja Apple Store’idesse jõuavad järgmisel nädalal. Tavaline mudel jätkub sama 160 dollariga kui varem, samas kui traadita laadimise versioon maksab 200 dollarit. Apple mĂĽĂĽb ka traadita laadimiskorpuse (mis töötab isegi esimese põlvkonna AirPodidega) eraldi kõigile, kes seda soovivad, 80 dollari eest. .

Uued tooted peavad ilmselt veel riikliku telekommunikatsiooniagentuuri (Anatel) heaks kiitma, kuid nende hinnad on juba avalikustatud ka Apple Brasiilia veebisaidil: uute AirPodide puhul 1 349 dollarit (150 dollarit vähem kui varem!), Versiooni puhul 1679 dollarit traadita ĂĽmbrisega ja 679 dollarit sõltumatu juhtmeta ĂĽmbrise eest – kõik osamaksed kuni 12x.

Uuenda 20. märts 2019, kell 10.40

Pärast vette laskmist poiss Mark Gurman – anna Bloomberg – toob teavet AirPodide tuleviku kohta:

See AirPod oli algselt kavandatud eelmiseks aastaks. Nemad [a Apple] nad töötavad ka müra summutamise ja veekindlusega tulevaste versioonide kallal. See oli planeeritud selleks aastaks, kuid nüüd kujutan ette, et see jääb 2020. aastaks.

Aeg näitab.