Apple teatas uuest 16-tollise ekraani ja maagilise klaviatuuriga MacBook Pro-st

Kaks nädalat pärast AirPods Pro turule toomist on täna veel ĂĽks professionaalsele avalikkusele suunatud toode: Apple teatas just (kõigepealt säutsuma Tim Cook!) Uus MacBook Pro – teie kauaoodatud sĂĽlearvuti mudel, nĂĽĂĽd varustatud ekraaniga 16 tolli.

Retina ekraanil, mis on diagonaalselt 4% suurem, on a 3072 × 1920 pikslit eraldusvõime (tihedusega 226ppp), kuni 500 nitsid heledust ja toetab loomulikult laias valikus P3 värve. See masin toetab järgmise põlvkonna GPU-d (AMD Radeon Pro 5000M, toodetud 7 nanomeetrise protsessiga), VRAM-iga kuni 8 GB.

Uue MacBook Pro 16-tolline võrkkesta ekraan

Ootuspäraselt loobus Apple lõpuks MBP uue klaviatuuri probleemsest liblikamehhanismist ja pöördus tagasi käärimehhanismi juurde (kuid moderniseeritud ja täiustatud), eelmisest “töökindlam” ja kirjutussĂĽgavusega 1 mm. Sinu nimi? Maagiline klaviatuur.

Uue 16-tollise MacBook Pro maagiline klaviatuur

Kuuldusi kinnitades on uue MBP võluklahvistikul fĂĽĂĽsiline Esc-klahv ja Apple kasutas ka võimalust pöörduda tagasi tavapärase suuna noolekujunduse poole, asetamata kĂĽlgi vertikaaliga (halleluuja!) Samal kõrgusel – see tähendab ĂĽmberpööratud “T”.

Sisemiselt meil on ĂĽheksanda põlvkonna Inteli protsessor konfiguratsiooniga, mis tagab Core i9 kaheksa sĂĽdamikuga (kiirusega Turbo Boost kuni 5 GHz, lubades kuni 80% suuremat jõudlust), kuni 64 GB (!) RAM-i ja SSD-mälumaht kuni 8TB (!) – Tipptasemel konfiguratsiooniga kaasneb nĂĽĂĽd kaks korda rohkem kui varem, 1 TB.

Lisaks lubab Apple selgemat ja võimsamat heli kuus kõlarit, liitunud a uus mikrofon mis teostab “stuudiokvaliteediga” ĂĽmbritseva mĂĽra summutamist.

Lisaks on uus MBP varustatud Puudutage riba (sealhulgas muidugi ka Touch ID andur), see tähendab Force Touch puuteplaat ja turvakiip T2 Apple’ilt. Teie aku on nĂĽĂĽd 100Wh, andes lisatunni ĂĽldise autonoomia.

„Meie professionaalsed tarbijad ĂĽtlevad meile, et nad soovivad, et järgmisel MacBook Pro-l oleks suurem ekraan, parim jõudlus, suurim aku, parim sĂĽlearvuti klaviatuur, suurepärased kõlarid ja palju salvestusruumi ning 16-tolline MacBook Pro pakub kõike seda ja muudki. uuesti ”, ĂĽtles Tom Boger, Apple’i Maci ja iPadi tooteturunduse vanemdirektor.

„Suurepärase 16-tollise Retina ekraani, kaheksatuumalise protsessori, täiustatud professionaalse graafika, täiustatud termilise disaini, uue Magic Keyboardi, kuuekõlarilise helisüsteemi, 100Wh aku, kuni 8TB salvestusruumi ja 64GB kiire mäluga on 16-tolline MacBook Pro maailma parim profimärkmik, ”lisas Boger.

Vastupidiselt sellele, mida paar nädalat tagasi spekuleeriti, hõivab uue MBP hind eelmise 15 mudeli ruumi – st alates USA-s 2399 dollarit.

Peal Brasiilia, uusi mudeleid pole veel võimalik osta, kuid meil on juba nende hinnad (samad kui varem): 21 299 R $ versioonile, millel on 2,6-tuumaline kuuetuumaline Intel Core i7 protsessor, AMD Radeon Pro 5300M ja 512 GB SSD; 24 599 R $ ühele kaheksatuumalise Intel Core i9 ja 2,3 GHz, AMD Radeon Pro 5500M ja 1TB SSD-ga. Täpselt nii: Apple kahekordistas oma mälumahtu võrreldes vana mudeliga, mille komplektid olid vastavalt 256 GB ja 512 GB!

Mudel 13 muutmata

Tänased uuendused on keskendunud ainult uuele 16 mudelile, mis tegelikult saabub 15 mudeli asendamiseks.

Apple pole puudutanud väiksemat pereliiget, MacBook Pro 13, ”ja Mark Gurmani sõnul (alates Bloomberg) ajakohastatakse seda alles järgmisel aastal.