Apple teatas uuest partnerlusest GE-ga, et tuua iOS-i tööstuslikud rakendused

SEE Apple teatas täna a partnerlus General Electricuga (GE) iOS-i jaoks tööstuslike rakenduste loomiseks.

Selle ĂĽlesande täitmiseks teatas ettevõte arvutite jaoks uue tarkvaraarenduse tööriista (SDK) Eelsegamine, mis aitab teha tööstusrakendusi, mis keskenduvad “asjade internetile” (Internet kõige jaoksvõi IoT), et juhtida kõike alates liftidest kuni reaktiivmootoriteni kuni rafineerimistehasteni – või mida iganes muud vajate töötaja töö sujuvamaks muutmiseks.

GE Prixix

GE on ideaalne partner, kellel on rikkalik innovatsiooniajalugu kogu tööstusharus sellistes valdkondades nagu lennundus, tootmine, tervishoid ja energeetika. Koos muudavad Apple ja GE tööstusmaailma toimimist põhimõtteliselt, ĂĽhendades GE platvormi Predix iPhone’i ja iPadi võimsuse ja lihtsusega.

Tim Cook, Apple’i tegevjuht.

Selle partnerluse abil töötab GE välja rakendusi sisekasutuseks ja oma klientidele. Lisaks kasutab ettevõte ĂĽle 330 000 töötajaga ĂĽlemaailmse meeskonna seas iPhone’i, iPadi ja Maci standardeid.

Apple reklaamib oma klientidele ja arendajatele GE Predixi kui tööstuse analüüsi platvormi. Uus Predix iOS SDK on allalaadimiseks saadaval järgmisel neljapäeval, 26. oktoobril.

Nagu teame, on iPhone’i ja iPadi kasutuselevõtt ettevõttekeskkonnas ĂĽsna suur, kuid Apple soovib selle uue partnerlusega viia selle teisele tasemele. Teiste ärimaailma hulka kuuluvad IBM, Cisco, Accenture, SAP ja Deloitte.